POČETNA DNEVNA AŽURNOST PROPISI SOFTVER PUBLIKACIJE FINANSIJE CENOVNIK KONTAKT LINKOVI

VISOKI SAVET SUDSTVA OBJAVIO SPISAK SUDIJA

Visoki savet sudstva - spisak sudija 2010Visoki savet sudstva je na sednici održanoj dana 16.12.2009. godine, doneo Odluku o izboru sudija na stalnu funkciju u sudovima opšte i posebne nadležnosti. 

 

 

Na spisku sudija nalaze se sudije Vrhovnog kasacionog suda, Apelacionog i Višeg suda u Beogradu, Prvog i Drugog osnovnog suda u Beogradu, kao i Viših, Osnovnih, Apelacionih i Privrednih sudova u Valjevu, Zaječaru, Boru, Negotinu, Požarevcu, Smederevu, Šapcu, Loznici, Kragujevcu, Jagodini, Paraćinu, Kruševcu, Kraljevu, Novom Pazaru, Čačku, Požegi, Prijepolju, Užicu, Nišu, Vranju, Kosovskoj Mitrovici, Leskovcu, Prokuplju, Pirotu, Novom Sadu, Zrenjaninu, Kikindi, Pančevu, Vršcu, Somboru, Sremskoj Mitrovici i Subotici.

Izabrane sudije stupaju na funkciju 1. januara 2010. godine, a spisak koji objavljujemo preuzet je sa sajta Visokog saveta sudstva.

 

Na osnovu člana 147.stav 3. Ustava Republike Srbije (,,Službeni glasnik RS”, broj 98/2006), člana 52.  stav 1, a u vezi sa članom 100. st. 2.  i 3. Zakona o sudijama (,,Službeni glasnik RS”, broj 116/08 i 58/2009), Visoki savet sudstva na sednici održanoj dana 16. 12. 2009.  godine, doneo je:

 

ODLUKU o izboru SUDIJA na stalnu funkciju u sudovima opšte i posebne nadležnosti

 

I

VRHOVNI KASACIONI SUD

 

Za sudije Vrhovnog kasacionog suda biraju se:

1.

 ANDREJEVIĆ SNEŽANA

SUDIJA

 VRHOVNOG SUDA SRBIJE

2.

 BRKIĆ SONJA

SUDIJA

 VRHOVNOG SUDA SRBIJE

3.

 VAŽIĆ NEVENKA

SUDIJA

 VRHOVNOG SUDA SRBIJE

4.

 DRAGIČEVIĆ-DIČIĆ RADMILA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

5.

 ĐUKIĆ LIDIJA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U NOVOM SADU

6.

 ŽIVKOVIĆ SNEŽANA

SUDIJA

 VRHOVNOG SUDA SRBIJE

7.

 IVIĆ MIRJANA

SUDIJA

 VRHOVNOG SUDA SRBIJE

8.

 JOVANOVIĆ VLASTA

SUDIJA

 VRHOVNOG SUDA SRBIJE

9.

 JOKIĆ STOJAN

SUDIJA

 VRHOVNOG SUDA SRBIJE

10.

 KNEŽEVIĆ-TOMAŠEV LJUBICA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

11.

 KOVAČEVIĆ TOMIĆ MAJA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

12.

 KRSTAJIĆ VESKO

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U NOVOM SADU

13.

 LUTOVAC ZVEZDANA

SUDIJA

 VRHOVNOG SUDA SRBIJE

14.

 MESAROVIĆ NATA

SUDIJA

 VRHOVNOG SUDA SRBIJE

15.

 NIKOLIĆ MILOMIR

SUDIJA

 VRHOVNOG SUDA SRBIJE

16.

 PETROVIĆ ŠKERO VIDA

SUDIJA

 VRHOVNOG SUDA SRBIJE

17.

 POPOVIĆ VESNA

SUDIJA

 VRHOVNOG SUDA SRBIJE

18.

 RULIĆ MIHAILO

SUDIJA

 VRHOVNOG SUDA SRBIJE

19.

 SINANOVIĆ BILJANA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

20.

 STANKOVIĆ ANĐELKA

SUDIJA

 VRHOVNOG SUDA SRBIJE

21.

 TRIFUNOVIĆ PREDRAG

SUDIJA

 VRHOVNOG SUDA SRBIJE

22.

 ĆERASIMOVIĆ MIRJANA

SUDIJA

 VIŠEG TRGOVINSKOG SUDA

23.

 CVETKOVIĆ BATA

SUDIJA

 VRHOVNOG SUDA SRBIJE

24.

 ČAVLINA GORAN

SUDIJA

 VRHOVNOG SUDA SRBIJE

 

I I

PODRUČJE APELACIONOG SUDA U BEOGRADU

 

 

Za sudije Apelacionog suda u Beogradu biraju se:

 

1.

 AKSENTIJEVIĆ MILICA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

2.

 ALBIJANIĆ DRAGOLJUB

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

3.

 ANĐELKOVIĆ OLIVERA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

4.

 BOSILJKOVIĆ BRANISLAV

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

5.

 VAŽIĆ SINIŠA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

6.

 VITOŠEVIĆ SNEŽANA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA UA U PRIZRENU

7.

 VUJIČIĆ ALEKSANDAR

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

8.

 VUKOVIĆ TATJANA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

9.

 VUKČEVIĆ MILANKA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

10.

 GOVEDARICA MARINA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

11.

 GOGIĆ SAVKA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

12.

 DELIBAŠIĆ ZORANA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

13.

 DIMITRIJEVIĆ SNEŽANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U UBU

14.

 DINGARAC-NIĆIFOROVIĆ SMILJKA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

15.

 DRAŽIĆ BRANKA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

16.

 ĐORĐEVIĆ ALEKSANDRA

SUDIJA

 ČETVRTOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

17.

 ĐORĐEVIĆ DRAGOLJUB

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

18.

 ĐURĐEVIĆ ZDRAVKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U OBRENOVCU

19.

 ĐURIĆ RADMILA

SUDIJA

 ČETVRTOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

20.

 ŽIVANOVIĆ BISERKA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

21.

 ŽIVKOVIĆ BORIVOJE

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

22.

 ZARIĆ SPOMENKA

SUDIJA

 VRHOVNOG SUDA SRBIJE

23.

 ZEC NADA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

24.

 ZLATIĆ ALEKSANDRA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

25.

 JAKIĆ MARINA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U U VALJEVU

26.

 JANKOVIĆ SRETKO

SUDIJA

 VRHOVNOG SUDA SRBIJE

27.

 JAŠAREVIĆ ZORICA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

28.

 JENECKOV LJILJANA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

29.

 JOVANOVIĆ ZORICA

SUDIJA

 ČETVRTOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRAD

30.

 KOKOTOVIĆ RADOMIR

SUDIJA

 ČETVRTOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRAD

31.

 LEKIĆ SANJA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

32.

 LUKIĆ MILIMIR

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

33.

 MAJIĆ MIODRAG

SUDIJA

 PRVOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRAD

34.

 MANOJLOVIĆ SONJA

SUDIJA

 VRHOVNOG SUDA SRBIJE

35.

 MARINKOVIĆ DRAGANA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U A U SMEDEREVU

36.

 MARTINOVIĆ VESNA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

37.

 MATKOVIĆ VESNA

SUDIJA

 PETOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRAD

38.

 MIJATOVIĆ NADEŽDA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

39.

 MILENKOVIĆ DUŠKO

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

40.

 MILIĆEVIĆ VLADISLAVA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

41.

 MIROSAVLJEVIĆ DRAGANA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

42.

 MITIĆ POPOVIĆ LJILJANA

SUDIJA

 ČETVRTOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRAD

43.

 MITROVIĆ VESNA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U A U POŽAREVCU

44.

 MIĆUNOVIĆ NIKOLA

SUDIJA

 VRHOVNOG SUDA SRBIJE

45.

 MIHAJLOVIĆ SLAVKA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

46.

 MUŠOVIĆ VERA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

47.

 NAKIĆ-MOMIROVIĆ SLAĐANA

SUDIJA

 VRHOVNOG SUDA SRBIJE

48.

 NASTIĆ SNEŽANA

SUDIJA

 ČETVRTOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRAD

49.

 NEGIĆ IVAN

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDAA U VALJEVU

50.

 NIKOLIĆ ZORICA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA UA U POŽAREVCU

51.

 NINKOVIĆ BOJANA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

52.

 OBRADOVIĆ VESNA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

53.

 PAUNOVIĆ BOJANA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

54.

 PEJOVIĆ BRANKA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

55.

 PEJOVIĆ SANJA

SUDIJA

 ČETVRTOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRAD

56.

 PETKOVIĆ GORDANA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA UA U KRUŠEVCU

57.

 PETROVIĆ VERA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

58.

 PETROVIĆ VESNA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

59.

 POPOVIĆ ANA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

60.

 POPOVIĆ ĐURIČKOVIĆ MILICA

SUDIJA

 PETOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRAD

61.

 POPOVIĆ MIRJANA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

62.

 RAŠIĆ MILENA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

63.

 RAŠIĆ SLOBODAN

SUDIJA

 VRHOVNOG SUDA SRBIJE

64.

 ROMČEVIĆ NEVENKA

SUDIJA

 ČETVRTOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRAD

65.

 SAVELJIĆ-NIKOLIĆ DRAGICA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

66.

 SAVIĆ ZORAN

SUDIJA

 VRHOVNOG SUDA SRBIJE

67.

 SAVIĆ SNEŽANA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

68.

 SOKIĆ OLGA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

69.

 SPIRKOVSKA ALEKSANDRA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

70.

 SREĆKOVIĆ SLAVICA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

71.

 STEFANOVIĆ MARGITA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

72.

 STOJNOV LOVORKA

SUDIJA

 ČETVRTOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

73.

 STRAJINA DOBRILA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

74.

 TODOROVIĆ GORDANA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

75.

 ĆESAROVIĆ DRAGAN

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

76.

 UZELAC-ĐUROVIĆ TAMARA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

77.

 HADžIOMEROVIĆ OMER

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

78.

 HADžI-PERIĆ NADA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U U POŽAREVCU

79.

 CVETKOVIĆ VEROLJUB

SUDIJA

 VRHOVNOG SUDA SRBIJE

80.

 ŠOBAT TANJA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

 

Za sudije Višeg suda u Beogradu biraju se:

1.

 ALBIJANIĆ NATAŠA

SUDIJA

 DRUGOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

2.

 BELOVIĆ JASNA

SUDIJA

 PRVOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

3.

 BERAHA-NIKIĆEVIĆ VINKA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

4.

 BOŽOVIĆ MILOŠEVIĆ VESNA

SUDIJA

 PRVOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

5.

 BULAJIĆ ZORICA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

6.

 VASIĆ BOŽIDAR

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U UBU

7.

 VASIĆ PREDRAG

SUDIJA

 TREĆEG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

8.

 VASOVIĆ JASMINA

SUDIJA

 PRVOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

9.

 VUČINIĆ VLADIMIR

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

10.

 GAJIĆ SALZBERGER GORDANA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

11.

 GANIĆ ZORAN

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

12.

 GERASIMOVIĆ DRAGOMIR

SUDIJA

 PRVOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

13.

 DAMJANOVIĆ VESNA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U OBRENOVCU

14.

 DILPARIĆ MILAN

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

15.

 DURUZ VLADIMIR

SUDIJA

 ČETVRTOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

16.

 ĐUKIĆ MIHALČIĆ VERICA

SUDIJA

 ČETVRTOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

17.

 ŽAKULA DUŠANKA

SUDIJA

 ČETVRTOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

18.

 IVANKOVIĆ VLADAN

SUDIJA

 PRVOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

19.

 IVANOVIĆ ALEKSANDAR

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

20.

 ILIĆ MAJA

SUDIJA

 ČETVRTOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

21.

 ILIĆ MIRJANA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

22.

 ISAKOV VUKICA

SUDIJA

 ČETVRTOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

23.

 JANKOVIĆ RAŠA

SUDIJA

 PRVOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

24.

 JOVANOVIĆ SNEŽANA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

25.

 JOVIČIĆ IVAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U GUČI

26.

 KILIBARDA JELENA

SUDIJA

 DRUGOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

27.

 KLARIĆ-ŽIVKOVIĆ MARINA

SUDIJA

 DRUGOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

28.

 LAZAREVIĆ DRAGAN

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

29.

 LAZOVIĆ VELIMIR

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

30.

 LAUŠEVIĆ DANKO

SUDIJA

 PETOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

31.

 LONDROVIĆ MILAN

SUDIJA

 ČETVRTOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

32.

 LJUMOVIĆ DRAGICA

SUDIJA

 PRVOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

33.

 MARKOVIĆ SLAĐANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SOPOTUU

34.

 MESAROVIĆ VLADIMIR

SUDIJA

 ČETVRTOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

35.

 MILENKOVIĆ DUŠAN

SUDIJA

 ČETVRTOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

36.

 MILOŠEVIĆ DRAGAN

SUDIJA

 TREĆEG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

37.

 MILOŠEVSKI MILAN

SUDIJA

 DRUGOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

38.

 MIRKOVIĆ DRAGAN

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

39.

 NEŠKOVIĆ ĐURĐA

SUDIJA

 PRVOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

40.

 NIKOLIĆ GAROTIĆ SNEŽANA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

41.

 NIKOLIĆ SLAVICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U OBRENOVCU

42.

 OPAČIĆ ANĐELKA

SUDIJA

 ČETVRTOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

43.

 PANTELIĆ BRANISLAV

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

44.

 PARĐOVSKI JANE

SUDIJA

 DRUGOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

45.

 PETRIČIĆ SNEŽANA

SUDIJA

 ČETVRTOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

46.

 PETROVIĆ SINIŠA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U NOVOM PAZARU

47.

 POPOVIĆ RASTKO

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

48.

 RIĐIČKI MIRJANA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

49.

 SMIRČIĆ ZORICA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

50.

 SOFRENOVIĆ VERA

SUDIJA

 PRVOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

51.

 SRETENOVIĆ TATJANA

SUDIJA

 DRUGOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

52.

 STEPANOVIĆ ALEKSANDAR

SUDIJA

 TREĆEG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

53.

 TEJIĆ ZORAN

SUDIJA

 ČETVRTOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

54.

 TRAJKOVIĆ ZORANA

SUDIJA

 PETOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

55.

 TREŠNJEV ALEKSANDAR

SUDIJA

 DRUGOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

56.

 CVETKOVIĆ VIŠESLAVA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA UA U PRIŠTINI

57.

 CUCIĆ-DžELETOVIĆ VESNA

SUDIJA

 PRVOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

58.

 ŠĆEPANOVIĆ DARINKA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

 

Za sudije Prvog osnovnog suda u Beogradu biraju se:

1.

 AGATONOVIĆ DUŠAN

SUDIJA

 DRUGOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

2.

 AGATONOVIĆ SANJA

SUDIJA

 DRUGOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

3.

 ALEKSIĆ SVETLANA

SUDIJA

 DRUGOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

4.

 ARANĐELOVIĆ GORDANA

SUDIJA

 TREĆEG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

5.

 ARANĐELOVIĆ-JUREŠA MARIJA

SUDIJA

 PRVOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

6.

 AREŽINA-NEŠOVIĆ STOJANKA

SUDIJA

 TREĆEG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

7.

 ARSOVIĆ OLGA

SUDIJA

 DRUGOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

8.

 BABIĆ NATAŠA

SUDIJA

 DRUGOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

9.

 BABIĆ SINIŠA

SUDIJA

 ČETVRTOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

10.

 BAKIĆ JASMINKA

SUDIJA

 TREĆEG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

11.

 BANKOVIĆ ZORICA

SUDIJA

 PETOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

12.

 BEZMAREVIĆ JANJIĆ TATJANA

SUDIJA

 PRVOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

13.

 BEĆIRIĆ DENIS

SUDIJA

 DRUGOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

14.

 BLAGOJEVIĆ LJILJANA

SUDIJA

 DRUGOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

15.

 BLAGOJEVIĆ LJILJANA

SUDIJA

 ČETVRTOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

16.

 BOGDANOVIĆ-RUŽIĆ JELENA

SUDIJA

 PETOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

17.

 BOŠNJAK MIROSLAV

SUDIJA

 ČETVRTOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

18.

 BRKIĆ MARINA

SUDIJA

 PRVOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

19.

 BUKVA SANJA

SUDIJA

 PETOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

20.

 VASILJKOVIĆ ALEKSANDRA

SUDIJA

 ČETVRTOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

21.

 VELJIĆ ALEKSANDAR

SUDIJA

 ČETVRTOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

22.

 VELJKOVIĆ DANIJELA

SUDIJA

 DRUGOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

23.

 VUKOVIĆ GORDANA

SUDIJA

 TREĆEG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

24.

 VUKOVLJAK JOVANOVIĆ JASMINA

SUDIJA

 PETOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

25.

 VUČETIĆ MIROSLAVA

SUDIJA

 PRVOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

26.

 VUČINIĆ LJILJANA

SUDIJA

 PRVOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

27.

 GARIĆ DEJAN

SUDIJA

 PETOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

28.

 GARČEVIĆ IRENA

SUDIJA

 PRVOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

29.

 GLAVČIĆ-KRSTEVSKA MIRJANA

SUDIJA

 ČETVRTOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

30.

 GRKINIĆ MILAN

SUDIJA

 ČETVRTOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

31.

 DIMITRIJEVIĆ MIRJANA

SUDIJA

 ČETVRTOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

32.

 DRAGOVIĆ JELENA

SUDIJA

 PRVOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

33.

 ĐERIĆ RADMILA

SUDIJA

 TREĆEG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

34.

 ĐURIĆ LJUBINKA

SUDIJA

 ČETVRTOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

35.

 ĐUROVIĆ EŠKIROVIĆ KSENIJA

SUDIJA

 DRUGOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

36.

 ĐUROVIĆ SVETLANA

SUDIJA

 ČETVRTOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

37.

 ŽIVKOVIĆ BRANKA

SUDIJA

 PRVOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

38.

 ŽIVKOVIĆ VESNA

SUDIJA

 PRVOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

39.

 ŽUGIĆ SLAVKO

SUDIJA

 PETOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

40.

 ZLATAR MILICA

SUDIJA

 DRUGOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

41.

 IVANKOVIĆ SANJA

SUDIJA

 DRUGOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

42.

 IVKOVIĆ SNEŽANA

SUDIJA

 DRUGOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

43.

 IGNJATOVIĆ VIOLETA

SUDIJA

 ČETVRTOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

44.

 IGNJATOVIĆ JOVICA

SUDIJA

 ČETVRTOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

45.

 ILIĆ IVAN

SUDIJA

 TREĆEG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

46.

 ILIĆ MAJA

SUDIJA

 TREĆEG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

47.

 ILIĆ RAJKO

SUDIJA

 DRUGOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

48.

 JAKOVLJEVIĆ NATAŠA

SUDIJA

 PETOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

49.

 JEVTIĆ SNEŽANA

SUDIJA

 DRUGOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

50.

 JEVTIĆ SUZANA

SUDIJA

 PETOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

51.

 JELIĆ DRAGANA

SUDIJA

 PETOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

52.

 JEREMIĆ TATJANA

SUDIJA

 DRUGOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

53.

 JOVANOVIĆ VIOLETA

SUDIJA

 PRVOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

54.

 JOVANOVIĆ MILOSAVA

SUDIJA

 DRUGOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

55.

 JOVIČIĆ VASIĆ GORDANA

SUDIJA

 TREĆEG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

56.

 JOKSIMOVIĆ MILOŠEVIĆ VIOLETA

SUDIJA

 DRUGOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

57.

 JONČIĆ SRĐAN

SUDIJA

 PRVOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

58.

 KANTAR SNEŽANA

SUDIJA

 ČETVRTOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

59.

 KNEŽEVIĆ BORJANA

SUDIJA

 ČETVRTOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

60.

 KNEŽEVIĆ MILIJANA

SUDIJA

 ČETVRTOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

61.

 KNEŽEVIĆ-JOJIĆ SANJA

SUDIJA

 ČETVRTOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

62.

 KOVAČEVIĆ NEBOJŠA

SUDIJA

 PRVOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

63.

 KOSTIĆ TAMARA

SUDIJA

 DRUGOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

64.

 KOŠUTIĆ TANJA

SUDIJA

 ČETVRTOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

65.

 LABUDOVIĆ MILOŠ

SUDIJA

 PRVOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

66.

 LAZAREVIĆ VESNA

SUDIJA

 PRVOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

67.

 LALOVIĆ IVONA

SUDIJA

 DRUGOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

68.

 LEKOVIĆ ALEKSANDRA

SUDIJA

 DRUGOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

69.

 LEMAJIĆ TATJANA

SUDIJA

 ČETVRTOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

70.

 LOZUK JASNA

SUDIJA

 PRVOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

71.

 LUKAČEVIĆ VESNA

SUDIJA

 PETOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

72.

 MARINKOVIĆ MAJA

SUDIJA

 PRVOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

73.

 MARIĆ DRAGINJA

SUDIJA

 PETOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

74.

 MARJANOVIĆ VIOLETA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PRIŠTINI

75.

 MARJANOVIĆ SNEŽANA

SUDIJA

 ČETVRTOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

76.

 MARKOVIĆ ZORICA

SUDIJA

 TREĆEG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

77.

 MARTINOVIĆ IRENA

SUDIJA

 DRUGOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

78.

 MARČETIĆ DRAGANA

SUDIJA

 DRUGOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

79.

 MASTILOVIĆ VESNA

SUDIJA

 PETOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

80.

 MIJAČIĆ IVANA

SUDIJA

 PRVOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

81.

 MILENKOVIĆ VERA

SUDIJA

 PETOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

82.

 MILINOVIĆ JELENA

SUDIJA

 PRVOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

83.

 MILOVANOVIĆ BRANKA

SUDIJA

 DRUGOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

84.

 MILOVANOVIĆ MLADEN

SUDIJA

 ČETVRTOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

85.

 MILOJEVIĆ VESNA

SUDIJA

 ČETVRTOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

86.

 MILOSAVLJEVIĆ LIDIJA

SUDIJA

 DRUGOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

87.

 MILOŠEVIĆ ANA

SUDIJA

 PRVOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

88.

 MILOŠEVIĆ DUBRAVKA

SUDIJA

 PRVOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

89.

 MILOŠEVIĆ NEVENKA

SUDIJA

 ČETVRTOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

90.

 MILUTINOVIĆ NATAŠA

SUDIJA

 TREĆEG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

91.

 MILJUŠ VESNA

SUDIJA

 PRVOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

92.

 MIOLJEVIĆ VLADAN

SUDIJA

 PRVOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

93.

 MIRKOVIĆ SVETLANA

SUDIJA

 PRVOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

94.

 MITIĆ VRANJKIĆ KONSTANTIN

SUDIJA

 TREĆEG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

95.

 MITROVIĆ STANISLAVA

SUDIJA

 PRVOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

96.

 MIĆKOVIĆ SAVO

SUDIJA

 TREĆEG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

97.

 MIHAILOVIĆ LJILJANA

SUDIJA

 ČETVRTOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

98.

 MIHAJLOVIĆ NADA

SUDIJA

 TREĆEG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

99.

 MLADENOVIĆ IVANA

SUDIJA

 DRUGOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

100.

 MLADENOVIĆ-VAJDIĆ SNEŽANA

SUDIJA

 DRUGOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

101.

 MLADENOVIĆ-KOSTIĆ SNEŽANA

SUDIJA

 ČETVRTOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

102.

 MOŽEK MILANKA

SUDIJA

 ČETVRTOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

103.

 NENADIĆ LJUBICA

SUDIJA

 PRVOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

104.

 NIKOLIĆ-KUJOVIĆ VERA

SUDIJA

 DRUGOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

105.

 OBRENČEVIĆ TATJANA

SUDIJA

 DRUGOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

106.

 PAVLOVIĆ LIDIJA

SUDIJA

 DRUGOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

107.

 PAVLOVIĆ NINKOVIĆ VESNA

SUDIJA

 PETOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

108.

 PANTOVIĆ SLAĐANA

SUDIJA

 TREĆEG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

109.

 PERIŠIĆ VESNA

SUDIJA

 TREĆEG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

110.

 PETRIČEVIĆ MILENIJA

SUDIJA

 DRUGOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

111.

 PEŠIĆ ALEKSANDRA

SUDIJA

 ČETVRTOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

112.

 PJEVOVIĆ MILANKA

SUDIJA

 DRUGOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

113.

 POPOVIĆ ADELA

SUDIJA

 DRUGOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

114.

 PROTIĆ NEVENA

SUDIJA

 PETOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

115.

 PROFILOVIĆ OLIVERA

SUDIJA

 TREĆEG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

116.

 PURIĆ BOSA

SUDIJA

 TREĆEG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

117.

 RABRENOVIĆ VUK

SUDIJA

 TREĆEG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

118.

 RADIĆ RADMILA

SUDIJA

 PETOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

119.

 RADOVIĆ VESNA

SUDIJA

 TREĆEG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

120.

 RADOJIČIĆ MATIJA

SUDIJA

 ČETVRTOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

121.

 RANKOVIĆ RUŽICA

SUDIJA

 PETOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

122.

 RISTOVIĆ MIRJANA

SUDIJA

 PETOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

123.

 ROVČANIN DRAGANA

SUDIJA

 DRUGOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

124.

 ROGIĆ ZORAN

SUDIJA

 ČETVRTOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

125.

 ROGOŠIĆ DUBRAVKA

SUDIJA

 TREĆEG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

126.

 SAVELJIĆ-DOLAŠEVIĆ VIOLETA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PRIŠTINI

127.

 SAVIĆ DRAGANA

SUDIJA

 PRVOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

128.

 SAVIĆ SABLJIĆ SNEŽANA

SUDIJA

 PRVOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

129.

 SVORCAN JASMINA

SUDIJA

 TREĆEG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

130.

 SEKULIĆ VESNA

SUDIJA

 PRVOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

131.

 SEKULIĆ NADA

SUDIJA

 TREĆEG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

132.

 SIMIĆ VIDA

SUDIJA

 PRVOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

133.

 STAMENKOVIĆ MIODRAG

SUDIJA

 PRVOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

134.

 STANIŠUIĆ SNEŽANA

SUDIJA

 ČETVRTOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

135.

 STANKOVIĆ VESNA

SUDIJA

 PRVOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

136.

 STANKOVIĆ KATARINA

SUDIJA

 PETOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

137.

 STEVANOVIĆ JELENA

SUDIJA

 PRVOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

138.

 STEVOVIĆ-JAKŠIĆ SNEŽANA

SUDIJA

 DRUGOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

139.

 STEFANOVIĆ VLADAN

SUDIJA

 PRVOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

140.

 STOJANOVIĆ ZORICA

SUDIJA

 PETOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

141.

 STOJANOVIĆ LJILJA

SUDIJA

 TREĆEG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

142.

 STOJANOVIĆ SANJA

SUDIJA

 PRVOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

143.

 STOJANOVIĆ SNEŽANA

SUDIJA

 DRUGOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

144.

 STOJANOVSKI VLATKO

SUDIJA

 TREĆEG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

145.

 STOJILKOVIĆ JELENA

SUDIJA

 PRVOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

146.

 STOJKOVIĆ MILICA

SUDIJA

 TREĆEG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

147.

 STRIČEVIĆ LJILJANA

SUDIJA

 PRVOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

148.

 TASIĆ BILJANA

SUDIJA

 DRUGOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

149.

 TERZIĆ MARIJA

SUDIJA

 PETOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

150.

 TOPIĆ VESNA

SUDIJA

 TREĆEG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

151.

 TOČANAC ALEKSANDRA

SUDIJA

 DRUGOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

152.

 TRBOVIĆ-SVILARIĆ MILICA

SUDIJA

 PRVOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

153.

 TRGOVČEVIĆ PROKIĆ DR MILENA

SUDIJA

 PETOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

154.

 TRESAČ JASNA

SUDIJA

 PETOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

155.

 TRIFUNOVIĆ RADULOVIĆ IRENA

SUDIJA

 PRVOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

156.

 TUBIĆ JASMINA

SUDIJA

 TREĆEG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

157.

 FILIPOVIĆ VESNA

SUDIJA

 DRUGOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

158.

 HALILJI LJEJMENA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PRIŠTINI

159.

 CVETIĆ MAJA

SUDIJA

 DRUGOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

160.

 CVETKOVIĆ BILJANA

SUDIJA

 ČETVRTOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

161.

 ČOGURIĆ MAJA

SUDIJA

 TREĆEG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

162.

 ČULIN VULIĆ ALEKSANDRA

SUDIJA

 PRVOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

163.

 DžELETOVIĆ MARINA

SUDIJA

 TREĆEG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

164.

 ŠAJIĆ NADA

SUDIJA

 PRVOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

165.

 ŠAŠIĆ DUJIĆ SONJA

SUDIJA

 PRVOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

166.

 ŠEŠIĆ ZORAN

SUDIJA

 PRVOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

167.

 ŠUMIĆ VUKICA

SUDIJA

 DRUGOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

 

 

Za sudije Drugog osnovnog suda u Beogradu biraju se:

1.

 BAJIĆ NEBOJŠA

SUDIJA

 PETOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

2.

 BILOŠ LJILJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U OBRENOVCU

3.

 BOJANOVIĆ VESNA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LAZAREVCU

4.

 BRKIĆ LJILJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U MLADENOVCU

5.

 ŽIVANOVIĆ MILOJKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LAZAREVCU

6.

 JEVTOVIĆ SLAVICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LAZAREVCU

7.

 KOVAČEVIĆ LJUBIVOJE

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LAZAREVCU

8.

 MIROSAVIĆ VLADIMIR

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U MLADENOVCU

9.

 MIHAILOVIĆ MILKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U MLADENOVCU

10.

 MIČIĆ GORDANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LAZAREVCU

11.

 PAVLOVIĆ DRAGANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LAZAREVCU

12.

 PANTELIĆ IVANOVIĆ SNEŽANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U MLADENOVCU

13.

 PETROVIĆ VESNA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LAZAREVCU

14.

 RADENKOVIĆ MARINA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SOPOTU

15.

 RADOSAVLJEVIĆ BILJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U MLADENOVCU

16.

 RADOSAVLJEVIĆ BRANKO

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LAZAREVCU

17.

 RAŠČANIN MIRJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LAZAREVCU

18.

 SAVIĆ-DERETIĆ SVETLANA

SUDIJA

 PETOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

19.

 SREĆKOVIĆ NEVENA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U OBRENOVCU

20.

 STEVANOVIĆ-IGNJATOVIĆ BILJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SOPOTU

21.

 STOJANOVIĆ SVETLANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LAZAREVCU

22.

 TOMIĆ IVANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U OBRENOVCU

23.

 UROŠEVIĆ DRAGAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SOPOTU

24.

 ŠOŠKIĆ BEBA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U OBRENOVCU

 

Za sudije Višeg suda u Valjevu biraju se:

1.

 BRANKOVIĆ ZORICA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U VALJEVU

2.

 ŽIVIĆ NADA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U VALJEVU

3.

 LALOVIĆ LEPA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U VALJEVU

4.

 MARIĆ VELJKO

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VALJEVU

5.

 SAVIĆ BILJANA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U VALJEVU

6.

 TERZIĆ JASMINA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VALJEVU

7.

 HERCEG VESNA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VALJEVU

8.

 DžUNIĆ BRANISLAV

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U VALJEVU

 

Za sudije Osnovnog suda u Valjevu biraju se:

1.

 VASILJEVIĆ SLOBODAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VALJEVU

2.

 DIMITRIJEVIĆ DRAGOMIR

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U UB

3.

 DRPIĆ ALEKSANDRA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VALJEVU

4.

 ŽIVKOVIĆ DUŠAN

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U VALJEVU

5.

 JAZAREVIĆ-ZRNZEVIĆ SNEŽANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LAJKOVCU

6.

 JEVTIĆ ANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VALJEVU

7.

 JEVTIĆ PREDRAG

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VALJEVU

8.

 JOVANOVIĆ RADIVOJE

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VALJEVU

9.

 JOKSIMOVIĆ JASMINA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LAJKOVCU

10.

 KARAĆ LJILJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VALJEVU

11.

 KOJIĆ MILENA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LJIGU

12.

 KUZNECOV NATAŠA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LAJKOVCU

13.

 LAZAREVIĆ GORDANA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U VALJEVU

14.

 LAZIĆ MILKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U UBU

15.

 LALOVIĆ VOJISLAV

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VALJEVU

16.

 MARKOVIĆ BRANKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VALJEVU

17.

 MIRKOVIĆ NIKOLA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U MIONICI

18.

 NIKOLIĆ GORDANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U OSEČINI

19.

 PAVLOVIĆ VERA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U OSEČINI

20.

 PAVLOVIĆ DRAGAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U OSEČINI

21.

 POPOVIĆ NEBOJŠA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VALJEVU

22.

 RADISAVLJEVIĆ GORICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LJIG

23.

 RADOJEVIĆ DRAGAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LJIG

24.

 RADOJIČIĆ DRAGOLJUB

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U MIONICA

25.

 RANKOVIĆ JELENA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VALJEVU

26.

 RISTIVOJEVIĆ IVANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U OSEČINI

27.

 STEFANOVIĆ MILAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LAJKOVCU

28.

 STOJANOVIĆ GORDANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VALJEVU

29.

 TADIĆ-PETROVIĆ DRAGANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VALJEVU

30.

 DžOKOVIĆ ALEKSANDAR

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VALJEVU

 

Za sudije Višeg suda u Zaječaru biraju se:

1.

 ANDREJEVIĆ ILIĆ SANJA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ZAJEČARUU

2.

 BOGDANOVIĆ IVAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ZAJEČARUU

3.

 JOCIĆ DRAGICA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U ZAJEČARU

4.

 KRSTIĆ-MILOSAVLJEVIĆ IRENA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ZAJEČARUU

5.

 LAZIĆ SLOBODANKA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U ZAJEČARUU

6.

 MILOŠEVIĆ VERA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U ZAJEČARUU

7.

 NIKOLIĆ SVETLANA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U ZAJEČARUU

8.

 STANOJEVIĆ LJUBINKO

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U ZAJEČARUU

 

Za sudije Osnovnog suda u Boru biraju se:

1.

 ANIČIĆ DRAGANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U BORU

2.

 ĐORĐEVIĆ BOJAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U BORU

3.

 ISAKOV JASMINA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U BORU

4.

 MARKOVIĆ MILANKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U BORU

5.

 NEŠKOVIĆ ZORAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U BORU

6.

 STEFANOVIĆ JASMINKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U BORU

7.

 STOJANOVIĆ DRAGICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U BORU

 

Za sudije Osnovnog suda u Zaječaru biraju se:

1.

 ŽIVADINOVIĆ ANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ZAJEČARUU

2.

 MANIĆ ELEONORA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SOKOBANJI

3.

 MILIDRAGOVIĆ BRANKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ZAJEČARUU

4.

 MOMIROVIĆ MIRJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U BOLJEVCU

5.

 NEDOVIĆ DIMITRIJEVIĆ ŽAKLINA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ZAJEČARUU

6.

 NIKOLIĆ DRAGANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SOKOBANJI

7.

 NIČIĆ MILOMIRKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U BOLJEVCU

8.

 PAVLOVIĆ MIRJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KNJAŽEVCU

9.

 PAVLOVIĆ SNEŽANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ZAJEČARUU

10.

 PANIĆ LJILJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ZAJEČARUU

11.

 PAUNOVIĆ LIDIJA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KNJAŽEVCU

12.

 RISTIĆ ZORAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KNJAŽEVCU

13.

 SOJČIĆ PAUNOVIĆ BILJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ZAJEČARUU

14.

 STANISAVLJEVIĆ LJUBINKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U BOLJEVCU

15.

 CVETKOVIĆ BILJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ZAJEČARUU

16.

 ČOLIĆ TRAJKOVIĆ BILJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U BOLJEVCU

 

Za sudije Višeg suda u Negotinu biraju se:

1.

 ĐURIĆ VERICA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U NEGOTINU

2.

 ZARIĆ LJILJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NEGOTINU

3.

 MARKOVIĆ SLAĐANA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U NEGOTINU

4.

 MILOJKOVIĆ TOMISLAV

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KLADOVU

5.

 MILOSAVLJEVIĆ BRATISLAV

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U NEGOTINU

6.

 NIKIĆ LJUBICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NEGOTINU

7.

 SINGURILOVIĆ DRAGICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NEGOTINU

8.

 CARANOVIĆ DUŠAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KLADOVU

 

Za sudije Osnovnog suda u Negotinu biraju se:

1.

 BAĐIĆ STAMENKOV SNEŽANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KLADOVU

2.

 DAMNJANOVIĆ JASMINA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NEGOTINU

3.

 MILENTIJEVIĆ GORDANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U MAJDANPEKUU

4.

 MILOJKOVIĆ LJILJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NEGOTINU

5.

 MOGOŠ ŽIVKOVIĆ JULIJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NEGOTINU

6.

 NIKOLIĆ MILENIJA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KLADOVU

7.

 PACIĆ BISERKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NEGOTINU

8.

 PEJKIĆ VERA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NEGOTINU

9.

 PRVULOVIĆ MILENA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KLADOVU

10.

 STOJANOVIĆ SRĐAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NEGOTINU

11.

 TOMIĆ DRAGICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NEGOTINU

12.

 ČEČULOVIĆ MONIĆ DRAGANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NEGOTINU

 

Za sudije Višeg suda u Požarevcu biraju se:

1.

 ARIZANOVIĆ MILICA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U POŽAREVCU

2.

 VUKOVIĆ VESNA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U POŽAREVCU

3.

 VUČIĆEVIĆ DRAGAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U POŽAREVCU

4.

 MITROVIĆ JOVICA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U POŽAREVCU

5.

 SAVIĆ SVETLANA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U POŽAREVCU

6.

 SAVOVIĆ BRANISLAVA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VELIKOM GRADIŠTU

7.

 SKENDERI JUGOSLAV

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U POŽAREVCU

 

Za sudije Osnovnog suda u Požarevcu biraju se:

1.

 BOŠKOVIĆ SLOBODAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PETROVCU

2.

 VIDOJKOVIĆ GORDANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U POŽAREVCU

3.

 DINIĆ SVETLANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VELIKOM GRADIŠTU

4.

 ĐORĐEVIĆ NEVENKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PETROVCU

5.

 ŽIVKOVIĆ DOBRICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U POŽAREVCU

6.

 JANKOVIĆ ZORAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ŽABARI

7.

 JEVREMOVIĆ TODOROVIĆ DRAGANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U POŽAREVCU

8.

 JOVANOVIĆ SONJA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U POŽAREVCU

9.

 JORGOVANOVIĆ DARINKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U POŽAREVCU

10.

 KUZMIĆ JASMINA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U POŽAREVCU

11.

 LUKIĆ MIROSLAV

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VELIKOM GRADIŠTU

12.

 LJUBIĆ MILIJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VELIKOM GRADIŠTU

13.

 MILOSAVLJEVIĆ VESNA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ŽAGUBICI

14.

 MILOŠEVIĆ RANKO

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ŽAGUBICI

15.

 MITROVIĆ BOŠKO

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U POŽAREVCU

16.

 NEDELJKOVIĆ MILAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PETROVCU

17.

 NIKOLIĆ ŽIVADIKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PETROVCU

18.

 OBRADOVIĆ ŽIVADIN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ŽABARI

19.

 PANTIĆ OLIVERA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KUČEVO

20.

 PAUNOVIĆ DRAGAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KUČEVO

21.

 PERIĆ MILICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U POŽAREVCU

22.

 POPOVIĆ MOMČILO

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PETROVCU

23.

 RAJEVIĆ ALEKSANDRA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VELIKOM GRADIŠTU

24.

 RAJIĆ STANOJE

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ŽAGUBICI

25.

 SIMEONOVIĆ SLAĐANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ŽAGUBICI

26.

 STANKOVIĆ SUZANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KUČEVU

27.

 STEVANOVIĆ VESNA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ŽABARI

28.

 STOJANOVIĆ SVETLANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U POŽAREVCU

29.

 STUPAR DRAGANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U POŽAREVCU

30.

 TADIĆ NENAD

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VELIKOM GRADIŠTU

31.

 FILIPOVIĆ SLAĐANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PETROVCU

 

Za sudije Višeg suda u Smederevu biraju se:

1.

 BOJKOVIĆ SLAĐANA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U SMEDEREVU

2.

 KOVAČEVIĆ DRAGICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SMEDEREVU

3.

 LUKIĆ PREDRAG

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U SMEDEREVU

4.

 MILANOVIĆ DRAGOSLAV

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SMEDEREVU

5.

 MLADENOVIĆ GORAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U MAJDANPEKUU

6.

 OBRADOVIĆ DRAGANA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U SMEDEREVU

7.

 POPOVIĆ ZORICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SMEDEREVU

8.

 ŠAKIĆ MIRKO

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U SMEDEREVU

 

Za sudije Osnovnog suda u Smederevu biraju se:

1.

 DAVIDOVIĆ DOSTANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VELIKOJ PLANI

2.

 DOBRIĆ SNEŽANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VELIKOJ PLANI

3.

 ĐORĐEVIĆ ALEKSANDRA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SMEDEREVSKOJ PALANKI

4.

 ĐORĐEVIĆ DEJAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SMEDEREVSKOJ PALANKI

5.

 ŽIŽIĆ DRAGANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VELIKOJ PLANI

6.

 IGNJATOVIĆ SLOBODAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SMEDEREVU

7.

 ILIĆ MILAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SMEDEREVSKOJ PALANKI

8.

 JEFTIĆ MILICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SMEDEREVU

9.

 JOCOVIĆ ALEKSANDAR

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SMEDEREVU

10.

 KRSTAJIĆ DRAGOSLAVA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SMEDEREVU

11.

 MILENKOVIĆ ZORICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SMEDEREVSKOJ PALANKI

12.

 MUSTAČEVIĆ JEVTOVIĆ TATJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SMEDEREVU

13.

 NIKODIJEVIĆ ANKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SMEDEREVSKOJ PALANKI

14.

 NIKOLIĆ JASMINA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SMEDEREVU

15.

 PAVEŠKOVIĆ RENATA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VELIKOJ PLANI

16.

 PETROVIĆ SVETLANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SMEDEREVU

17.

 RAJIĆ MIHAILO

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SMEDEREVSKOJ PALANKI

18.

 ROGAN DRAGAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SMEDEREVU

19.

 RUSALIĆ DEJAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VELIKOJ PLANI

20.

 SAVIĆ VERKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SMEDEREVSKOJ PALANKI

21.

 STANKOVIĆ-BLAGOJEVIĆ JELENA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SMEDEREVU

22.

 TODOROVIĆ SNEŽANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SMEDEREVU

 

Za sudije Višeg suda u Šapcu biraju se:

1.

 ARLOV VESNA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U ŠAPCU

2.

 VELISAVLJEVIĆ SLOBODAN

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U ŠAPCU

3.

 ŽIVANOVIĆ MILANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VLADIMIRCIMA

4.

 KNEŽEVIĆ SAŠA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U ŠAPCU

5.

 KOVAČEVIĆ JASNA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U RUMI

6.

 LAZIĆ ŽIVADIN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LOZNICI

7.

 MIJAILOVIĆ VUKOVIĆ LJILJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ŠAPCU

8.

 PETROVIĆ DRAGAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LOZNICI

 

Za sudije Osnovnog suda u Loznici biraju se:

1.

 ALEKSIĆ DRAGICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LOZNICI

2.

 ALEKSIĆ MIROSLAV

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LOZNICI

3.

 BABIĆ BRANKO

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LOZNICI

4.

 VASIĆ MILENA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LOZNICI

5.

 GRUJIĆ GORDANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LOZNICI

6.

 JANKOVIĆ MIODRAG

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LOZNICI

7.

 MILOJKOVIĆ SNEŽANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LOZNICI

8.

 MIRKOVSKI ANDREJ

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LJUBOVIJI

9.

 MIĆANOVIĆ SLOBODAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRUPNJU

10.

 NIKOLIĆ DRAGICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LOZNICI

11.

 PERIĆ LJILJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LOZNICI

12.

 PUDAR DANKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LOZNICI

13.

 TODOROVIĆ DUBRAVKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LJUBOVIJI

14.

 CVETINOVIĆ ZORICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRUPNJU

 

Za sudije Osnovnog suda u Šapcu biraju se:

1.

 DRAŽIĆ RADENKA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U ŠAPCU

2.

 ZARIJEVIĆ DRAGANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U BOGATIĆU

3.

 ILIĆ TATJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ŠAPCU

4.

 ISAKOVIĆ VERA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ŠAPCU

5.

 JAKOVLJEVIĆ DRAGAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ŠAPCU

6.

 LAZIĆ IVANOVIĆ BILJANA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U ŠAPCU

7.

 LUKIĆ ŽIVOSLAV

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ŠAPCU

8.

 MARKOVIĆ SANJA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VLADIMIRCIMA

9.

 MAŠIĆ DRAGAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ŠAPCU

10.

 MIJATOVIĆ RADENKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U BOGATIĆU

11.

 MITROVIĆ IVAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ŠAPCU

12.

 RELJANOVIĆ BILJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ŠAPCU

13.

 RUŽIĆ BILJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ŠAPCU

14.

 SAVIĆ DRAGOSLAV

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ŠAPCU

15.

 SAVIĆ ZORAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KOCELJEVI

16.

 STANIĆEVIĆ DRAGANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KOCELJEVI

17.

 TODOROVIĆ VESNA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KOCELJEVI

18.

 ĆETKOVIĆ RADOSAV

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ŠAPCU

19.

 FILIPOVIĆ DRAGANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LJUBOVIJI

20.

 ŠUŠNJEVIĆ RADIVOJE

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ŠAPCU

 

I I I

PODRUČJE APELACIONOG SUDA U KRAGUJEVCU

 

Za sudije Apelacionog suda u Kragujevcu biraju se:

1.

 BLANUŠA ALEKSANDAR

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U KRAGUJEVCU

2.

 BOJOVIĆ OLIVERA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U KRALJEVU

3.

 BOŠKOVIĆ KATARINA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U KRUŠEVCU

4.

 BRANKOVIĆ SVETLANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU

5.

 VELJOVIĆ ESAD

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PRIJEPOLJU

6.

 VIDANOVIĆ SUZANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PARAĆINU

7.

 VIDIĆ NADEŽDA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U UŽICU

8.

 VOJINOVIĆ MIRJANA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U JAGODINI

9.

 VUJIČIĆ BOŽIDAR

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U KRALJEVU

10.

 VUKANOVIĆ JASMINKA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U UŽICU

11.

 VUKOVIĆ LJUBODRAG

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U KRUŠEVCU

12.

 DAMJANOVIĆ DUBRAVKA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U KRAGUJEVCU

13.

 DIMITRIJEVIĆ VESNA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U KRUŠEVCU

14.

 DRAŽOVIĆ DUŠAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U GORNJEM MILANOVCU

15.

 DROBNJAK DRAGIJANA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U ČAČKU

16.

 ĐURĐEVIĆ RUŽICA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U JAGODINI

17.

 ILIĆ MARINA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U KRALJEVU

18.

 JANIĆIJEVIĆ MILORAD

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U ČAČKU

19.

 JEZDIĆ OBREN

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U KRAGUJEVCU

20.

 KOVAČEVIĆ SNEŽANA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U KRAGUJEVCU

21.

 KOSTIĆ DRAGICA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U KRUŠEVCU

22.

 LEKOVIĆ DRAGAN

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U KRAGUJEVCU

23.

 MILENKOVIĆ MILEVKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU

24.

 MILORADOVIĆ SIMONIDA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U KRAGUJEVCU

25.

 MIŠIĆ TATJANA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U KRUŠEVCU

26.

 NESTOROVIĆ ZLATA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU

27.

 NIKOLIĆ BILJANA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U KRALJEVU

28.

 NIKOLIĆ RADOVANKA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U KRAGUJEVCU

29.

 PAVLOVIĆ MILOŠ

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U ČAČKU

30.

 PAVLOVIĆ SONJA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U KRAGUJEVCU

31.

 PEKOVIĆ OLGA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRALJEVU

32.

 PETROVIĆ DRAGICA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U JAGODINI

33.

 PETROVIĆ RADOSLAV

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U ČAČKU

34.

 POPOVIĆ MIRJANA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U KRUŠEVCU

35.

 RADISAVLJEVIĆ DRAGIŠA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U NOVOM PAZARU

36.

 RADULOVIĆ RADMILA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U KRUŠEVCU

37.

 RISTIĆ SMILJANA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U KRALJEVU

38.

 SIMOVIĆ JASMINA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU

39.

 SPARIĆ RADOMAN

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U UŽICU

40.

 SRETOVIĆ DRAGANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRALJEVU

41.

 STANIĆ BRANISLAV

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U ČAČKU

42.

 SULJOVIĆ IZET

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U NOVOM PAZARU

43.

 TERZIĆ ROSA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U POŽEGI

44.

 TOMIĆ MIROLJUB

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U KRAGUJEVCU

45.

 ĆETENOVIĆ LJUBINKO

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U IVANJICI

46.

 HADžIĆ ZORAN

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U JAGODINI

47.

 CVETKOVIĆ MILUNKA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U KRAGUJEVCU

 

Za sudije Višeg suda u Jagodini biraju se:

1.

 VUKOVIĆ DUŠICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PARAĆINU

2.

 GAVRILOVIĆ-JOVANOVIĆ MILANKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U JAGODINI

3.

 JANIĆIJEVIĆ DRAGAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U JAGODINI

4.

 MATIĆ ANGELINA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PARAĆINU

5.

 MILOJKOVIĆ VESNA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U DESPOTOVCU

6.

 MILOSAVLJEVIĆ LEPOMIR

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U JAGODINI

7.

 PETROVIĆ ZORAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SVILAJNCU

8.

 STOJANOVIĆ MIRJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PARAĆINU

 

Za sudije Osnovnog suda u Jagodini biraju se:

1.

 DIMITRIJEVIĆ SRBOLJUB

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SVILAJNCU

2.

 ĐORĐEVIĆ DRAGAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SVILAJNCU

3.

 JEREMIĆ NEBOJŠA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U JAGODINI

4.

 LEKOVIĆ RADOJICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U JAGODINI

5.

 LUKIĆ DEJAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U REKOVCU

6.

 MILOVANOVIĆ DEJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U JAGODINI

7.

 MILOSAVLJEVIĆ IVANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SVILAJNCU

8.

 MILOŠEVIĆ GORICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U DESPOTOVCU

9.

 PAVLOVIĆ SLAVICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U JAGODINI

10.

 SAVIĆ VESNA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SVILAJNCU

11.

 SAVIĆ ZARKOV NATAŠA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U JAGODINI

12.

 STAVRIĆ PREDRAG

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U JAGODINI

13.

 CVETKOVIĆ JASMINA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U JAGODINI

 

Za sudije Osnovnog suda u Paraćinu biraju se:

1.

 ARSIĆ DUŠANKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PARAĆINU

2.

 BOŠKOVIĆ GORDANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PARAĆINU

3.

 VELISAVLJEVIĆ JOVAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U DESPOTOVCU

4.

 LUKIĆ BILJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VARVARINU

5.

 MARJANOVIĆ DRAGICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KLADOVU

6.

 MILIĆEVIĆ ALEKSANDRA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PARAĆINU

7.

 MILOJEVIĆ BLAGICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U DESPOTOVCU

8.

 MIHAJLOVIĆ MILAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PARAĆINU

9.

 MOMIROVIĆ OLIVERA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ĆUPRIJI

10.

 PAUNOVIĆ VERA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ĆUPRIJI

11.

 PETROVIĆ RUŽICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PARAĆINU

12.

 SAVIĆ GORAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VARVARINU

13.

 SPASIĆ IRENA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PARAĆINU

14.

 STANOJEVIĆ VESNA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U DESPOTOVCU

15.

 ČEKRLIĆ BILJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KLINI

 

Za sudije Višeg suda u Kragujevcu biraju se:

1.

 ARNAUT GROZDA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U KRAGUJEVCU

2.

 VELJOVIĆ GORDANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU

3.

 VILOTIJEVIĆ JELENA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU

4.

 GRUJOVIĆ SUZANA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U KRAGUJEVCU

5.

 ĐURIĆ ZORICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU

6.

 ŽUNIĆ BORIVOJE

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U TOPOLI

7.

 JEVTIĆ VERA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU

8.

 PETKOVIĆ MARIJA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU

9.

 RISTIĆ ĐORĐE

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU

10.

 SPASIĆ ANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U TOPOLI

 

Za sudije Osnovnog suda u Kragujevcu biraju se:

1.

 BABOVIĆ VASIĆ AMELA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U BATOČINI

2.

 BATAVELJIĆ VUČKOVIĆ BILJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U BATOČINI

3.

 BOŽIĆ ŽIVANKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ARANĐELOVCU

4.

 BOŽOVIĆ SLAVICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ARANĐELOVCU

5.

 VASILJEVIĆ SVETLANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU

6.

 GREBOVIĆ SNEŽANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU

7.

 ŽIVKOVIĆ DUŠICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU

8.

 IGNJATOVIĆ ZORICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU

9.

 JEREMIĆ MILIJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U TOPOLI

10.

 JOVANOVIĆ ANGELINA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU

11.

 JOVANOVIĆ ZLATKO

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ARANĐELOVCU

12.

 LEPOJEVIĆ MIROSLAV

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U BATOČINI

13.

 LJAMIĆ VESNA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U UROŠEVAC

14.

 MARKOVIĆ PREDRAG

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU

15.

 MARKOVIĆ SUZANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU

16.

 MEKIĆ SNEŽANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PEĆI

17.

 MESAROVIĆ MILAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U TOPOLA

18.

 MILOŠEVIĆ SNEŽANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU

19.

 MILUTINOVIĆ BOŽIDAR

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U DESPOTOVCU

20.

 NIKOLIĆ RADMILA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU

21.

 NOVAKOVIĆ GORDANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU

22.

 PAVLOVIĆ-NEDELJKOVIĆ TANJA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU

23.

 PETROVIĆ MILENA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U U RAČI

24.

 POPOVIĆ ZVEZDANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU

25.

 RADAKOVIĆ ZORICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PRIŠTINI

26.

 SVORCAN GLIGOR

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ARANĐELOVCU

27.

 STANKOVIĆ MIRJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU

28.

 STEVANOVIĆ ŽARKO

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU

29.

 STEVOVIĆ MILENA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SVILAJNCU

30.

 STEFANOVIĆ LABAN DRAGANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ARANĐELOVCU

31.

 ĆORALIĆ GORICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U RAČI

32.

 FROKU MILA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU

 

Za sudije Višeg suda u Kruševcu biraju se:

1.

 VUKOJEVIĆ LJUBICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRUŠEVCU

2.

 DAMNJANOVIĆ RADMILA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRUŠEVCU

3.

 ZDRAVKOVIĆ DRAGAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ALEKSANDROVCU

4.

 MAKSIMOVIĆ DRAGANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VARVARINU

5.

 MARKOVIĆ RADOSLAV

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VARVARINU

6.

 PETROVIĆ GORDANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VARVARINU

7.

 PRAVDIĆ DOBRILA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VARVARINU

 

Za sudije Osnovnog suda u Kruševcu biraju se:

1.

 ANDREJIĆ GORDANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U TRSTENIKU

2.

 BAČEVIĆ RADICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ALEKSANDROVCU

3.

 BEKRIĆ NEBOJŠA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRUŠEVCU

4.

 BIĆANIN ŽIVAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ALEKSANDROVCU

5.

 BIĆANIN RUŽICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRUŠEVCU

6.

 BORISAVLJEVIĆ SVETLANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRUŠEVCU

7.

 VUJOVIĆ RADOMIR

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRUŠEVCU

8.

 IVANOVIĆ SLOBODAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRUŠEVCU

9.

 IGNJATOVIĆ SVETLANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U TRSTENIKU

10.

 JOVANOVIĆ GORAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U TRSTENIKU

11.

 LAZAREVIĆ DOBRIVOJE

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U BRUS

12.

 MILADINOVIĆ ELEONORA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRUŠEVCU

13.

 MILOSAVLJEVIĆ VIOLETA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ALEKSANDROVCU

14.

 MILJKOVIĆ DRAGIŠA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U GNJILANU

15.

 MIHAJLOVIĆ DANICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U BRUS

16.

 PAVIĆ MIRJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VARVARINU

17.

 PETRIĆ MILICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U TRSTENIKU

18.

 RADENKOVIĆ RADOJKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ALEKSANDROVCU

19.

 RAKONJAC RADOJKO

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRUŠEVCU

20.

 SAVKOVIĆ NEBOJŠA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRUŠEVCU

21.

 STANKOVIĆ LJILJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U BRUSU

22.

 STANČEV MILAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VARVARINU

23.

 FRANGEŠ SLAVICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRUŠEVCU

24.

 CAKIĆ SUZANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRUŠEVCU

 

Za sudije Višeg suda u Kraljevu biraju se:

1.

 BAŽALAC RADOJKA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U KRALJEVU

2.

 BALŠIĆ NEVENKA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U KRALJEVU

3.

 VUJANAC ZLATA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRALJEVU

4.

 DAVIDOVIĆ MILAN

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U KRALJEVU

5.

 KOSTIĆ VEROSLAVA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRALJEVU

6.

 MLADENOVIĆ CMILJKA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U KRALJEVU

7.

 PANČIĆ DRAGICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRALJEVU

8.

 RADOMIROVIĆ VESNA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRALJEVU

 

Za sudije Osnovnog suda u Kraljevu biraju se:

1.

 BOŽIĆ ŽIVANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U RAŠKI

2.

 GRKOVIĆ ZORAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRALJEVU

3.

 DOBIĆ SVETLANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VRNJAČKOJ BANJI

4.

 DUGALIĆ LIDIJA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U RAŠKA

5.

 ĐORĐEVIĆ ZLATA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRALJEVU

6.

 ĐUKIĆ SRĐAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRALJEVU

7.

 JOVANOVIĆ JASMINA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRALJEVU

8.

 JOVANOVIĆ SVETLANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRALJEVU

9.

 MILETIĆ MARKO

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U TRSTENIKU

10.

 MILIĆEVIĆ IVAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U RAŠKI

11.

 MILOVANOVIĆ SLAVICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRALJEVU

12.

 MIŠKOVIĆ VIOLETA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRALJEVU

13.

 PETROVIĆ RADOSAVLJEVIĆ ZORICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VRNJAČKOJ BANJI

14.

 STANIŠIĆ LJILJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRALJEVU

15.

 STEFANOVIĆ SILVANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRALJEVU

16.

 TMUŠIĆ DUŠICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRALJEVU

17.

 TOPALOVIĆ SREĆKO

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U RAŠKI

 

Za sudije Višeg suda u Novom Pazaru biraju se:

1.

 BIBIĆ ADIL

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U NOVOM PAZARU

2.

 VUJOVIĆ MIROLJUB

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRALJEVU

3.

 GAŠANIN DERVIŠ

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SJENICI

4.

 KADRIĆ SAFET

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM PAZARU

5.

 RADISAVLJEVIĆ DRAGIŠA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U NOVOM PAZARU

6.

 TRIPKOVIĆ SLAĐANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM PAZARU

7.

 HODžIĆ FIKRETA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U NOVOM PAZARU

8.

 HUBIĆ ĆAMIL

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U NOVOM PAZARU

 

Za sudije Osnovnog suda u Novom Pazaru biraju se:

1.

 ADEMOVIĆ REDžEP

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U TUTINU

2.

 VELJOVIĆ VINA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U TUTINU

3.

 DEDEIĆ ELVIR

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM PAZARU

4.

 IBROVIĆ AHMEDIN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM PAZARU

5.

 KALAČ ŠEFKIJA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM PAZARU

6.

 MARINOVIĆ MIRA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM PAZARU

7.

 MADžOVIĆ IBRAHIM

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM PAZARU

8.

 PEJČINOVIĆ ANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM PAZARU

9.

 SMAJOVIĆ VEJSIL

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SJENICI

10.

 SREDOJEVIĆ DRAGIJA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SJENICI

11.

 TOŠOVIĆ RANKOVIĆ SLAĐANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM PAZARU

12.

 HAĐIĆ ŠEMSO

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U TUTINU

 

Za sudije Višeg suda u Čačku biraju se:

1.

 VUČIĆEVIĆ ACO

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U ČAČKU

2.

 ZELENKA SVETLANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ČAČKU

3.

 LAPČEVIĆ SLAVICA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U ČAČKU

4.

 MILOVANOVIĆ BRANKO

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U GORNJEM MILANOVCU

5.

 PAUNOVIĆ BOGOLJUB

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U ČAČKU

6.

 PEŠIĆ BOJAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ČAČKU

7.

 ROSIĆ MIRJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ČAČKU

8.

 TOŠIĆ GORDANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ČAČKU

 

Za sudije Osnovnog suda u Čačku biraju se:

1.

 ANIČIĆ RADIVOJE

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ČAČKU

2.

 ĐUROVIĆ LJILJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ČAČKU

3.

 ZARIĆ NADA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ČAČKU

4.

 JESTROVIĆ IRENA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U GORNJEM MILANOVCU

5.

 KANDIĆ TATJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ČAČKU

6.

 KOSTIĆ VERICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U GUČI

7.

 KRUNIĆ TASEVSKI SVETLANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ČAČKU

8.

 LAZOVIĆ NATAŠA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ČAČKU

9.

 LJUTIĆ DUŠAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U GORNJEM MILANOVCU

10.

 MARKOVIĆ DARKO

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ČAČKU

11.

 MARKOVIĆ MARIJA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U GORNJEM MILANOVCU

12.

 MITROVIĆ SVETLANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ČAČKU

13.

 NOVAKOVIĆ BISERKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U GORNJEM MILANOVCU

14.

 OBRADOVIĆ DRAGANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ČAČKU

15.

 PAVLOVIĆ DRAGANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U GORNJEM MILANOVCU

16.

 PAVLOVIĆ MIRJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ČAČKU

17.

 PETROVIĆ RADOSLAV

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U GORNJEM MILANOVCU

18.

 PETROVIĆ SANJA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ČAČKU

19.

 RAJKOVIĆ MILA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U GUČI

20.

 RAJČEVIĆ BOJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U GORNJEM MILANOVCU

21.

 SRETENOVIĆ IVANKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U GORNJEM MILANOVCU

22.

 ĆIRIĆ LJILJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ČAČKU

23.

 FILIPOVIĆ VLADAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ČAČKU

24.

 ŠUTIĆ MIRJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U GORNJEM MILANOVCU

 

Za sudije Višeg suda u Užicu biraju se:

1.

 ZEČEVIĆ RADENKO

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOJ VAROŠI

2.

 MASAL LJUBINKA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U UŽICU

3.

 MILINKOVIĆ ZORAN

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U UŽICU

4.

 MIĆUNOVIĆ DRAGANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U UŽICU

5.

 NINKOVIĆ RADMILA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U UŽICU

6.

 PANTELIĆ VERICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U UŽICU

7.

 RAJIĆ RADMILA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U UŽICU

8.

 TOMOVIĆ BILJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ARILJU

 

Za sudije Osnovnog suda u Požegi biraju se:

1.

 BJELOGRLIĆ SNEŽANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U IVANJICI

2.

 GLINTIĆ BOŽIDAR

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U IVANJICI

3.

 DIMITRIJEVIĆ MIRJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U IVANJICI

4.

 ĐURIĆ LJUBIŠA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U POŽEGI

5.

 JEVERIČIĆ ALEKSANDAR

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U POŽEGI

6.

 MAKSIMOVIĆ TIHOMIR

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U IVANJICI

7.

 MILIVOJEVIĆ LJUBICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KOSJERIĆU

8.

 MITROVIĆ STOJA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U POŽEGI

9.

 MIĆIĆ MIRA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U POŽEGI

10.

 NIKOLIĆ MILICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KOSJERIĆU

11.

 PANTOVIĆ VERA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U POŽEGI

12.

 PERIŠIĆ MIROSLAV

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ARILJU

13.

 PETROVIĆ LJUBINKO

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ARILJU

 

Za sudije Osnovnog suda u Prijepolju biraju se:

1.

 BEZAREVIĆ MILETA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PRIJEPOLJU

2.

 VASILJEVIĆ MILAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PRIJEPOLJU

3.

 KRKOVIĆ SONJA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PRIJEPOLJU

4.

 MARINKOVIĆ DRAGANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOJ VAROŠI

5.

 PANTOVIĆ ZORAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PRIJEPOLJU

6.

 PETRIĆ ZORKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PRIJEPOLJU

7.

 SALIHBEGOVIĆ HARIS

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PRIBOJU

8.

 STANIĆ JELICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PRIBOJU

 

Za sudije Osnovnog suda u Užicu biraju se:

1.

 VESOVIĆ ZORICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ČAJETINA

2.

 VLAHOVIĆ DEJAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U BAJINOJ BAŠTI

3.

 DANILOVIĆ VIDOSAVA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U UŽICU

4.

 ĐOKOVIĆ LAZO

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOJ VAROŠI

5.

 ZOTOVIĆ VIŠESLAV

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U UŽICU

6.

 JANKOVIĆ BRANKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U UŽICU

7.

 JEREMIĆ SLOBODANKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ČAJETINA

8.

 MILOVANOVIĆ ZORAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U BAJINOJ BAŠTI

9.

 MIĆIĆ DUŠICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U UŽICU

10.

 PAVLOVIĆ MIRJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U UŽICU

11.

 PETAKOVIĆ VERA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U UŽICU

12.

 PETRIĆ RUŽICA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U UŽICU

13.

 POPOVIĆ SLOVENKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U UŽICU

14.

 SIMIĆ LJILJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U BAJINOJ BAŠTI

15.

 SIMIĆ MIRA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U UŽICU

 

I V

PODRUČJE APELACIONOG SUDA U NIŠU

 

Za sudije Apelacionog suda u Nišu biraju se:

1.

 ANDREJEVIĆ JASMINA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

2.

 BANKOVIĆ RANKO

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PROKUPLJU

3.

 BOGDANOVIĆ VLADISLAV

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U VRANJU

4.

 VUKAS VESNA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

5.

 DINIĆ RANKO

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U NIŠU

6.

 ĐORĐEVIĆ ZORAN

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U VRANJU

7.

 ĐORĐEVIĆ MIRJANA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U PIROTU

8.

 ĐURIČKOVIĆ SLAĐANA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U ZAJEČARU

9.

 ŽIVADINOVIĆ DRAGANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

10.

 IGNJATOVIĆ MIRJANA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U LESKOVCU

11.

 JOVANOVIĆ JELENA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U NIŠU

12.

 JOVANOVIĆ LJILJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PIROTU

13.

 KRSTIĆ BRATISLAV

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U NIŠU

14.

 LJUBIĆ SLOBODAN

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U VRANJU

15.

 MANIĆ MILICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

16.

 MARJANOVIĆ MIODRAG

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U ZAJEČARU

17.

 MILOVANOVIĆ MIROSLAVA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U NIŠU

18.

 MILOJEVIĆ LJUBIŠA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VLASOTINCU

19.

 MILOŠEVIĆ SNEŽANA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U NIŠU

20.

 MILJKOVIĆ LJILJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRUŠEVCU

21.

 MITIĆ GORANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

22.

 NIKOLIĆ DANIJELA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

23.

 PAVLOVIĆ GORDANA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U NIŠU

24.

 POPOVIĆ ZORAN

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U NIŠU

25.

 RAĐENOVIĆ IVANA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U NIŠU

26.

 RISTIĆ TANJA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

27.

 SPASIĆ OLGICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U MAJDANPEKU

28.

 STEVANOVIĆ VESNA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U VRANJU

29.

 STEFANOVIĆ NOVICA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U NIŠU

30.

 STOJANOVIĆ SLAĐANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KNJAŽEVCU

31.

 STOJILKOVIĆ SLOBODAN

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U VRANJU

32.

 CVETKOVIĆ ZORICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LESKOVCU

33.

 COLIĆ NEBOJŠA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ALEKSINCU

 

Za sudije Višeg suda u Vranju biraju se:

1.

 ALEKSANDRIĆ SAŠKO

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U BUJANOVCU

2.

 ILIĆ MARKOVIĆ DRAGANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VRANJU

3.

 KITANOVIĆ SLOBODANKA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U VRANJU

4.

 MIHAJLOVIĆ STANIŠA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VRANJU

5.

 MIHAJLOVIĆ TATJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U BUJANOVCU

6.

 RISTIĆ MIROSLAVA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VRANJU

7.

 STAMENKOVIĆ LJILJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VRANJU

8.

 ČOVIĆ NADA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VRANJU

 

Za sudije Osnovnog suda u Vranju biraju se:

1.

 ANTIĆ GORAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SURDULICI

2.

 GENOV SLAVČO

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U BOSILEGRADU

3.

 ĐORĐEVIĆ ANKICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VRANJU

4.

 ZAFIROVIĆ DRAGAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VLADIČINOM HANU

5.

 JANEV DRAGAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U BOSILEGRADU

6.

 KAČENKOV STANIŠUA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VRANJU

7.

 KOSTADINOV BORIS

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U BOSILEGRADU

8.

 MARKOVIĆ SNEŽANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VLADIČINOM HANU

9.

 MAHMUDI MESUD

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PREŠEVU

10.

 MIĆOVIĆ VLADAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VRANJU

11.

 MIHAJLOVIĆ MILICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U BUJANOVCU

12.

 MLADENOVIĆ DRAGANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VRANJU

13.

 MUSTAFI ILJAZ

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U BUJANOVCU

14.

 PEŠIĆ DESANKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VRANJU

15.

 SIMIĆ SVETOZAR

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PREŠEVU

16.

 STANKOVIĆ DARINKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VRANJU

17.

 STANOJEVIĆ GORICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VLADIČINOM HANU

18.

 STOJILJKOVIĆ SINIŠA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U BUJANOVCU

19.

 STOJIČIĆ ZORICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VRANJU

20.

 FEJZULAHU HISEN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PREŠEVU

21.

 ŠAĆIRI HAKI

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PREŠEVU

 

Za sudije Višeg suda u Kosovskoj Mitrovici biraju se:

1.

 ARSIĆ DRAGAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VITINI

2.

 VLAŠKOVIĆ GORDANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KOSOVSKOJ MITROVICI

3.

 IVANOVIĆ MIROSLAV

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U KOSOVSKOJ MITROVICI

4.

 KABAŠIĆ NIKOLA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VUČITRNU

5.

 NIKOLIĆ MLADEN

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U GNJILANU

6.

 PETROVIĆ TOMISLAV

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PRIŠTINI

7.

 RAKIĆ MIRKO

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U KOSOVSKOJ MITROVICI

8.

 TRIFUNOVIĆ DRAGOJLO

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LEPOSAVIĆU

 

Za sudije Osnovnog suda u Kosovskoj Mitrovici biraju se:

1.

 ANĐELKOVIĆ VIDOSAVA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KOSOVSKOJ KAMENICI

2.

 ANTIĆ MILORAD

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U GNJILANU

3.

 BAKIĆ SLOBODAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PRIZRENU

4.

 VUJISIĆ SNEŽANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VUČITRNU

5.

 VUKAŠINOVIĆ ZLATICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LEPOSAVIĆU

6.

 ILIĆ RODOLJUB

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KOSOVSKOJ MITROVICI

7.

 JAKOVLJEVIĆ DRAGICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KOSOVSKOJ MITROVICI

8.

 KRIVOKAPIĆ JELENA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KOSOVSKOJ MITROVICI

9.

 MARKOVIĆ RADOSLAV

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KOSOVSKOJ MITROVICI

10.

 MILOSAVLJEVIĆ MILUTIN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KOSOVSKOJ MITROVICI

11.

 PAVLOVIĆ JOVICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VUČITRNU

12.

 STANIĆ DRAGANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KOSOVSKOJ MITROVICI

13.

 TRBOLJEVAC BOJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LEPOSAVIĆU

14.

 ŠAIPI BERSIM

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PRIZRENU

 

Za sudije Višeg suda u Leskovcu biraju se:

1.

 ALEKSIĆ MILOMIR

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VLASOTINCU

2.

 GOJKOVIĆ RADOMIR

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U PEĆI

3.

 KOSTIĆ BISERKA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U LESKOVCU

4.

 MITROVIĆ SUZANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LESKOVCU

5.

 NEŠIĆ ŽIKICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LESKOVCU

6.

 PETROVIĆ MIHAJLO

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U LESKOVCU

7.

 STANOJEVIĆ GORAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LESKOVCU

 

Za sudije Osnovnog suda u Leskovcu biraju se:

1.

 ARSIĆ SUZANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LEBANU

2.

 BAŠOVIĆ LJILJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LESKOVCU

3.

 VUKADINOVIĆ OLGICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LEBANU

4.

 DOBRIĆ VERA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LESKOVCU

5.

 IGRIĆ SLOBODAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LESKOVCU

6.

 ILIĆ SNEŽANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LESKOVCU

7.

 JOVANOVIĆ MOMČILO

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LESKOVCU

8.

 LAZIĆ NEBOJŠA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LESKOVCU

9.

 MARINKOVIĆ SMILJA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LESKOVCU

10.

 MARKOVIĆ ZORAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LEBANU

11.

 MARKOVIĆ OLGICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VLASOTINCU

12.

 MILEUSNIĆ MILAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LESKOVCU

13.

 MILOŠEVIĆ ZORAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VLASOTINCU

14.

 PRVULOVIĆ DRAGANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LESKOVCU

15.

 RANĐELOVIĆ MIRA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LESKOVCU

16.

 SMILJKOVIĆ MARINA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LESKOVCU

17.

 STANKOVIĆ BLAGOJE

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LEBANU

18.

 STOJANOVIĆ GORICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LESKOVCU

19.

 TODOROVIĆ SAVKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LESKOVCU

20.

 CAKIĆ NADA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LESKOVCU

21.

 CVETKOVIĆ VESNA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LESKOVCU

22.

 CVETKOVIĆ RADOVAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LEBANU

 

Za sudije Višeg suda u Nišu biraju se:

1.

 BOŠKOVIĆ SAŠA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U NIŠU

2.

 BULATOVIĆ IVAN

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U NIŠU

3.

 VUJOŠEVIĆ STOJANKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

4.

 DRAŠKOVIĆ MIRKO

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

5.

 DUJAKOVIĆ SAŠA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

6.

 ĐUKIĆ MARINA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ALEKSINCU

7.

 ŽIKIĆ NEBOJŠA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

8.

 JANKOVIĆ DIJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

9.

 JOVANOVIĆ GROZDANKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

10.

 JOVANOVIĆ MILENA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

11.

 JOVOVIĆ JASMINA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U NIŠU

12.

 KRSTIĆ ZORAN

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U NIŠU

13.

 MILIĆEVIĆ SNEŽANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SOKOBANJI

14.

 MITROVSKI JADRANKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

15.

 PETROVIĆ MILJAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

16.

 TEODOSIĆ ALEKSANDAR

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

17.

 TRAJKOVIĆ TOMISLAV

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

 

Za sudije Osnovnog suda u Nišu biraju se:

1.

 ALEKSIĆ NELA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SVRLJIGU

2.

 ANTANASKOVIĆ DRAGAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ALEKSINCU

3.

 BOGOSAVLJEVIĆ RANKO

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ALEKSINCU

4.

 BOŽOVIĆ DANIJELA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

5.

 VELIČKOVIĆ BILJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

6.

 GOLUBOVIĆ SLOBODANKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

7.

 ŽIVKOVIĆ BOSICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ALEKSINCU

8.

 IGIĆ SUZANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KNJAŽEVCU

9.

 JOVANOVIĆ NADICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

10.

 KRSTIĆ DRAGAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

11.

 KRSTIĆ LJILJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ALEKSINCU

12.

 MILOJKOVIĆ SLAVICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

13.

 MINČIĆ ZORAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

14.

 MITIĆ MIRJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SURDULICI

15.

 MOJAŠEVIĆ KRSTIĆ ALEKSANDRA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

16.

 NIKOLIĆ LJUBICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

17.

 NOVAKOVIĆ LJILJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ALEKSINCU

18.

 OBRADOVIĆ SNEŽANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ALEKSINCU

19.

 PAVIĆ BOJAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

20.

 PAVLOVIĆ LJILJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ALEKSINCU

21.

 PAPOVIĆ OLGICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U LEBANU

22.

 PEROVIĆ VERA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U MAJDANPEKU

23.

 PETROVIĆ GORDANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U BRUSU

24.

 PRŽIĆ NIKOLA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

25.

 RADOVIĆ DANIELA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

26.

 RAKIĆ TAMARA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

27.

 SAVIĆ DRAGANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ALEKSINCU

28.

 SAVIĆ SNEŽANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SVRLJIGU

29.

 SIMONOVIĆ VLADICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ALEKSINCU

30.

 SIMONOVIĆ-STOJANOVIĆ SONJA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

31.

 SINGURILOVIĆ MIROSLAVA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KLADOVU

32.

 SOKOLOVIĆ IVAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

33.

 SPASIĆ GORAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VLADIČINOM HANU

34.

 STAMENKOVIĆ ZORAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

35.

 STAMENKOVIĆ SUZANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

36.

 STANKOVIĆ DARINKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VRANJU

37.

 STEFANOVA MIRA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U BOSILEGRADU

38.

 STEFANOVIĆ BLAGOJE

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ALEKSINCU

39.

 TODOROVIĆ SNEŽANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

40.

 FILIPOVIĆ RADOMIR

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ALEKSINCU

41.

 FOLIĆ SLAVICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

42.

 CVETKOVIĆ PREDRAG

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U BUJANOVCU

43.

 ČOLIĆ TRAJKOVIĆ BILJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U BOLJEVCU

 

Za sudije Višeg suda u Prokuplju biraju se:

1.

 BULATOVIĆ MIROSLAV

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PROKUPLJU

2.

 JOVANOVIĆ RUŽICA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U PROKUPLJU

3.

 LAZOVIĆ DRAGANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PROKUPLJU

4.

 OBRADOVIĆ MILOMIR

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KNJAŽEVCU

5.

 PREKIĆ VERICA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U PROKUPLJU

6.

 STOJANOVIĆ MALIŠA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PROKUPLJU

 

Za sudije Osnovnog suda u Prokuplju biraju se:

1.

 ANDREJIĆ GORDANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PROKUPLJU

2.

 ĐURIĆ LJILJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PROKUPLJU

3.

 ŽUGIĆ SLAĐANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PROKUPLJU

4.

 ILIĆ BILJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KURŠUMLIJI

5.

 KONTIĆ DRAGANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PROKUPLJU

6.

 MILANOVIĆ JELICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KURŠUMLIJI

7.

 MILETIĆ SLAVOLJUB

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KURŠUMLIJI

8.

 NIKETIĆ IVANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PROKUPLJU

9.

 PETROVIĆ ZORICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PROKUPLJU

10.

 RADIVOJEVIĆ LJILJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PROKUPLJU

11.

 RISTIĆ VERICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PROKUPLJU

 

Za sudije Višeg suda u Pirotu biraju se:

1.

 ANTIĆ BOJAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PIROTU

2.

 GEORGIEV BILJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PIROTU

3.

 ĐORIĆ OLGICA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U PIROTU

4.

 JOVANOVIĆ BRANIMIR

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U DIMITROVGRADU

5.

 KOLEV ZORAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U DIMITROVGRADU

6.

 MANIĆ ZORAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PIROTU

7.

 MANIĆ NADEŽDA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PIROTU

8.

 RAJKOVIĆ MARINA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PIROTU

 

Za sudije Osnovnog suda u Pirotu biraju se:

1.

 VIDANOVIĆ SLAVICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PIROTU

2.

 KOSTIĆ DANIJELA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PIROTU

3.

 KOSTIĆ NEBOJŠA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U BABUŠNICI

4.

 PEJČIĆ ŽAKLINA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PIROTU

 

V

PODRUČJE APELACIONOG SUDA U NOVOM SADU

 

Za sudije Apelacionog suda u Novom Sadu biraju se:

1.

 ANDRIJAŠEVIĆ MIRJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VRBASU

2.

 AĆIMOVIĆ DRAGAN

SUDIJA

 VRHOVNOG SUD SRBIJE

3.

 BABIĆ DUŠANKA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U ZRENJANINU

4.

 BAJIĆ BRANKA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U NOVOM SADU

5.

 BAJIĆ VERICA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U SREMSKOJ MITROVICI

6.

 BANČEVIĆ BRANKA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U SREMSKOJ MITROVICI

7.

 BAČIĆ LJUBOMIR

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U SOM BORU

8.

 BAČKALIĆ NADA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

9.

 BOGDAN LIČEN MILICA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U NOVOM SADU

10.

 BOJANIĆ-KERKEZ JELICA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U ZRENJANINU

11.

 BUDINČEVIĆ JULIJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

12.

 VASILIĆ ZDRAVKO

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VRBASU

13.

 VLAJKOVIĆ-SMUK LJILJANA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U NOVOM SADU

14.

 VOJNOVIĆ DUŠAN

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U NOVOM SADU

15.

 VUJASINOVIĆ DRAGOLJUB

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U PANČEVU

16.

 VUJIĆ VLADIMIR

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U NOVOM SADU

17.

 VUJIĆ DRAGINJA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U NOVOM SADU

18.

 GABRIĆ MARIJA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U SUBOTICI

19.

 GAJIĆ BORIVOJE

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U ZRENJANINU

20.

 DANILOVIĆ-STOJKOVIĆ JASMINA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U NOVOM SADU

21.

 DEDIĆ MILORAD

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U SOMBORU

22.

 DRAGAŠ SPOMENKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

23.

 ŽEŽELJ JOVANOVIĆ MIRJANA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U NOVOM SADU

24.

 JANJUŠEVIĆ JELICA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U NOVOM SADU

25.

 JOVANOVIĆ PERSIDA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U PANČEVU

26.

 JOVANOVIĆ PETAR

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U NOVOM SADU

27.

 KECMAN SNEŽANA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U SOMBORU

28.

 KIŠ PETER

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U ZRENJANINU

29.

 KNEŽEVIĆ-MANDIĆ VERA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

30.

 KOVAČEVIĆ MILENA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

31.

 KOJIĆ DRAGAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VRBASU

32.

 KOLARSKI NADA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U NOVOM SADU

33.

 LEKOVIĆ SNJEŽANA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U SUBOTICI

34.

 MAĐAROV RADOSLAVA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U ZRENJANINU

35.

 MALJKOVIĆ BRANKA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U NOVOM SADU

36.

 MILOVANOVIĆ GABRIELA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U SUBOTICI

37.

 MOMČILOVIĆ MATILDA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U ZRENJANINUU

38.

 NADRLJANSKI SLOBODAN

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U NOVOM SADU

39.

 OSTOJIĆ VESNA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U SREMSKOJ MITROVICI

40.

 PERIČIN DUŠKO

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

41.

 RADOSAVLJEVIĆ JAGODA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U KRALJEVU

42.

 TAMAŠ ĐURA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U NOVOM SADU

43.

 TERZIĆ DEJAN

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U SOMBORU

44.

 TUBIN ČANAK MIRA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U SUBOTICI

45.

 CICMIL LJILJANA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U NOVOM SADU

46.

 ŠALIĆ DUŠICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U RUMI

47.

 ŠTRBAC DRAGANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

 

Za sudije Višeg suda u Zrenjaninu biraju se:

1.

 BAKOŠ ILEŠ

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U ZRENJANINU

2.

 VESELINOVIĆ VOJISLAVA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ZRENJANINU

3.

 ZEC GORAN

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U ZRENJANINU

4.

 MARTINOVIĆ BILJANA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U ZRENJANINU

5.

 PARIPOVIĆ ZORAN

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U ZRENJANINU

6.

 PERC BRANKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ZRENJANINU

7.

 TATIĆ DIVNA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ZRENJANINU

8.

 ČORDAŠ EDIT

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ZRENJANINU

 

Za sudije Osnovnog suda u Zrenjaninu biraju se:

1.

 ANKIĆ ZLATOJE

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ZRENJANINU

2.

 AĆIMOVIĆ LJILJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ZRENJANINU

3.

 VIDRIĆ SNEŽANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ZRENJANINU

4.

 ŽIVANKIĆ ZAGORKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ZRENJANINU

5.

 ZEČEVIĆ DRAGANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ZRENJANINU

6.

 ZORIĆ-VLAČO MIRJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ZRENJANINU

7.

 KONSTANTINOVIĆ SVETLANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM BEČEJU

8.

 KULJIĆ OLIVERA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ZRENJANINU

9.

 LASLO AMALIJA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ZRENJANINU

10.

 MAĆEŠIĆ ŽARKO

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ZRENJANINU

11.

 MOMIRSKI LJILJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ZRENJANINU

12.

 NAĐIVAN ZOLTAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ZRENJANINU

13.

 PRIBIŠIĆ ŽANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ZRENJANINU

14.

 RADAKOVIĆ SUZANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ZRENJANINU

15.

 SARIĆ-MEĐO ZORICA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U ZRENJANINU

16.

 STANKOV-BABIĆ JASMINA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ZRENJANINU

17.

 SUDARSKI VERICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM BEČEJU

18.

 SURLA BRANISLAV

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ZRENJANINU

19.

 TAPAVIČKI PETAR

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ZRENJANINU

20.

 TATIĆ DUŠANKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM BEČEJU

21.

 FABIJAN JOŽEF

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM BEČEJU

22.

 ŠMIT KAROLJ

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM BEČEJU

 

Za sudije Osnovnog suda u Kikindi biraju se:

1.

 AŠLER ALEKSANDRA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KIKINDI

2.

 BARTUL GABRIJELA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KIKINDI

3.

 BESEDEŠ SLAVICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVI KNEŽEVCU

4.

 VUKAŠINOVIĆ DUŠICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KIKINDI

5.

 IVETIĆ NATAŠA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KIKINDI

6.

 KONSTANTINOVIĆ SVETLANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM BEČEJU

7.

 KOSOVAC NEVENKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVI KNEŽEVCU

8.

 RADOVANOVIĆ RADOJKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KIKINDI

9.

 STOJANOVIĆ DRAGAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KIKINDI

10.

 ĆOPKOV VENCEL DEJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KIKINDI

11.

 ČONIĆ DALI BORKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVI KNEŽEVCU

 

Za sudije Višeg suda Novom Sadu biraju se:

1.

 ALIMPIĆ MIROSLAV

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U NOVOM SADU

2.

 BATAK STEVANKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

3.

 DAČIĆ NATAŠA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

4.

 DELIĆ BILJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

5.

 DIVNIĆ JASMINA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

6.

 DRECUN ZORAN

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U NOVOM SADU

7.

 ĐURAŠKOVIĆ TATJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

8.

 ĐURĐIĆ SAVO

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U NOVOM SADU

9.

 JAMUŠAKOV ZORA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U BAČKOJ PALANCI

10.

 JANKOVIĆ NADA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U BAČKOJ PALANCI

11.

 KRSTIN VERA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U NOVOM SADU

12.

 KURJAČKI ANKICA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U NOVOM SADU

13.

 MILIČKOVIĆ MILANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

14.

 MITRIĆ VIDOJE

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

15.

 NOVAKOVIĆ MILICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

16.

 PEJAK-PROKEŠ OLIVERA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

17.

 POPOVIĆ SVETIMIR

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U NOVOM SADU

18.

 RODIĆ KNEŽEVIĆ ZLATA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U NOVOM SADU

19.

 SIMOVIĆ NENAD

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U NOVOM SADU

20.

 SLADOJEVIĆ VESNA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

21.

 TAHIROVIĆ SABAHUDIN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOJ VAROŠI

22.

 TOMIĆ JOKIĆ SVETLANA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U NOVOM SADU

 

Za sudije Osnovnog suda Novom Sadu biraju se:

1.

 ALARGIĆ JASMINA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VRBASU

2.

 ANDRAŠ ŠERFEZE

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U BAČKOJ PALANCI

3.

 BALEŠEVIĆ NADA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

4.

 BAŠIĆ BRANISLAV

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U TITEL

5.

 BLAGOJEVIĆ NEVENA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KRUŠEVCU

6.

 BULJEVIĆ JADRANKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

7.

 VEMIĆ DANIJELA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NEGOTINU

8.

 VIGNJEVIĆ MIRJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VRBASU

9.

 VLAŠKALIN GORDANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM BEČEJU

10.

 VOJNOVIĆ JELENA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

11.

 VUJIĆ BOJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

12.

 GAVRIĆ JASMINA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

13.

 GAJINOV MILKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

14.

 GUTOVIĆ SLOBODANKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

15.

 DEBELJAČKI BRANISLAVA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U BAČKOJ TOPOLI

16.

 ĐAČIĆ KOVILJKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

17.

 ZEKOVIĆ MARKOVIĆ VESNA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VRBASU

18.

 KALAJDžIĆ RADE

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

19.

 KEKIĆ LJUBINKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

20.

 KESER GORDANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

21.

 KESER ZORAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

22.

 KOJIĆ SLAVICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U BAČKOJ PALANCI

23.

 KRČMAR OLGICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

24.

 KUŽIĆ VUKICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

25.

 LATINOVIĆ GORDANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

26.

 LUKIĆ ALEKSANDRA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

27.

 MATANIĆ RADA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U BAČKOJ PALANCI

28.

 MEŠTER IREN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U BEČEJU

29.

 MILEKIĆ ZORA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U TITELU

30.

 MILIŠIĆ VERA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U BAČKOJ PALANCI

31.

 MIHAJLOVIĆ GORDANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

32.

 NEATNICA DEJAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

33.

 NEDELJKOVIĆ SLAVICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

34.

 NOVIĆEVIĆ MIROLJUB

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

35.

 NONIN MILENKO

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

36.

 PAVLOV STEVAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

37.

 PAP BORUIVOJ

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U BEČEJU

38.

 PETRIĆ ZORKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PRIJEPOLJU

39.

 PETROVIĆ NEVENA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

40.

 POPOVIĆ RAJKO

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U BAČKOJ PALANCI

41.

 PRICA MARA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

42.

 RADOVANOVIĆ LJILJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

43.

 RADOVIĆ TAMARA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

44.

 RAKOVIĆ SANJA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

45.

 RODIĆ MIRJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

46.

 SAMARDžIJA MIODRAG

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U BAČKOJ PALANCI

47.

 SKANDARSKI MIRJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

48.

 STEVANOV IVANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

49.

 STREZOSKI KSENIJA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U NOVOM SADU

50.

 SUDAR LJILJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

51.

 TADIĆ DARKO

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

52.

 TAKAČ-GALFI KLARA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

53.

 TRAVAR JOVANKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

54.

 CAREVIĆ RUŽICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

55.

 CVETINOV LJILJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U BAČKOJ PALANCI

56.

 ČEMAN LJUBINKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

57.

 ŠALIPUR MILAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

 

Za sudije Višeg suda u Pančevu biraju se:

1.

 VUKOVIĆ VESNA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PANČEVU

2.

 LAZAREVIĆ SVETLANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VRŠCU

3.

 MAKSIĆ SLAVICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KOVINU

4.

 MUREŠAN JONEL

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PANČEVU

5.

 OGRIZOVIĆ KSENIJA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U PANČEVU

6.

 ONDREJ SAHTER

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KOVAČICI

7.

 SIMONOVIĆ STANKA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U PANČEVU

 

Za sudije Osnovog suda u Vršcu biraju se:

1.

 BOSANAC ŽELJKO

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VRŠCU

2.

 BRANKOV TATJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VRŠCU

3.

 GRAHOVAC-PAKOVIĆ DUŠICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U BELOJ CRKVI

4.

 ZARKULA BOŽICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U BELOJ CRKVI

5.

 IVKOVIĆ-BOBIĆ VESNA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VRŠCU

6.

 KAJEVIĆ GRUBIŠIĆ CVETA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VRŠCU

7.

 KRAČUN SUZANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ALIBUNARU

8.

 LAZAREVIĆ-JOVANOVIĆ DUŠICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VRŠCU

9.

 NIKOLIĆ GORAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U BELOJ CRKVI

10.

 TODOROVIĆ VESNA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VRŠCU

11.

 ŠINŽAR VLADIMIR

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U BELOJ CRKVI

 

Za sudije Osnovnog suda u Pančevu biraju se:

1.

 ABCI-TADIĆ MONIKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PANČEVU

2.

 BARAĆ SNEŽANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PANČEVU

3.

 BLAGOJEVIĆ IVANKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KOVINU

4.

 BOGUNOVIĆ NAĐ SVETLANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KOVINU

5.

 VELIČKOVIĆ BOJAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PANČEVU

6.

 GUJAŠ LIDIJA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PANČEVU

7.

 GULIĆ RADINKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PANČEVU

8.

 DRAŽILOV ELVIRA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PANČEVU

9.

 ĐORĐEVIĆ BILJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PANČEVU

10.

 IRINEL DALEA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KOVAČICI

11.

 KORNOVIĆ MILENA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PANČEVU

12.

 KOSTIĆ MOJSE

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ALIBUNARU

13.

 KRSTANOVIĆ SLAĐANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PANČEVU

14.

 KUŽIĆ NATALIJA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PANČEVU

15.

 KUKUČKA PAVEL

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KOVAČICI

16.

 MAGDU DORINA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KOVAČICI

17.

 MEDIĆ RUŽENA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PANČEVU

18.

 MILOŠIĆ MILIJAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PANČEVU

19.

 PETROVIĆ JASMINA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PANČEVU

20.

 PETRUŠEVIĆ NELA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PANČEVU

21.

 RADOVIĆ ANĐA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KOVINU

22.

 RADOJEV ŽIVA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PANČEVU

23.

 ROMČEV JASMINA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PANČEVU

24.

 SINĐIĆ LJILJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PANČEVU

25.

 STANISAVLJEVIĆ NENAD

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KOVAČICI

26.

 STANOJEVIĆ ANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PANČEVU

27.

 STOJAKOV-VUJASINOVIĆ GORICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PANČEVU

28.

 TODOROV MIRJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ALIBUNARU

29.

 TOMIĆ BAKARA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ALIBUNARU

30.

 ĆIRIĆ-PINTER VIOLETA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PANČEVU

31.

 FILIPOVIĆ MILICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PANČEVU

32.

 HRKALOVIĆ SPOMENKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U PANČEVU

 

Za sudije Višeg suda u Somboru biraju se:

1.

 VUJIN RADMILA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U SOMBORU

2.

 GRUBIĆ JELICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SOMBORU

3.

 KNEŽEVIĆ VALENTINA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U SOMBORU

4.

 LALOVIĆ STANIMIRKA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U SOMBORU

5.

 MIRKOVIĆ BRANISLAVA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U APATINU

6.

 MRDAK DOBRILA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KULI

7.

 PAVKOV POLIĆ ZORICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KULI

8.

 PEROVIĆ NEBOJŠA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U APATINU

 

Za sudije Osnovnog suda u Somboru biraju se:

1.

 BAJAGIĆ VERA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KULI

2.

 BORIĆ RAJKO

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SOMBORU

3.

 BUDANOVIĆ MARINA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SOMBORU

4.

 BUKVIĆ VERICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SOMBORU

5.

 BULATOVIĆ RADA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SOMBORU

6.

 VOJINOVIĆ VESNA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SOMBORU

7.

 VRSAJKOVIĆ HEĐI SNEŽANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SOMBORU

8.

 IBRA BEJADIN

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U PRIZRENU

9.

 KOLOŠNJAJI MARIJA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SOMBORU

10.

 KRLJANOVIĆ RADOJKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KULI

11.

 LAZIČIĆ DUŠAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SUBOTICI

12.

 MEDIĆ VATROSLAVA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U APATINU

13.

 MEDURIĆ KALČAN ALEKSANDRA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SOMBORU

14.

 MILIVOJEVIĆ DEJAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SOMBORU

15.

 NIKOLIĆ VRBAŠKI GORDANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SOMBORU

16.

 PASA MELITA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SOMORU

17.

 PEŠIĆ SAŠA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ODžACIMA

18.

 POPOVIĆ SNEŽANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KULI

19.

 SEKULIĆ BOŽIDAR

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SOMBORU

20.

 STANOJKOVIĆ MARIJA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SOMBORU

21.

 ČUKIĆ RENATA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U APATINU

 

Za sudije Višeg suda u Sremskoj Mitrovici biraju se:

1.

 BURSAĆ IGOR

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U STAROJ PAZOVI

2.

 GLUŠČEVIĆ SIMOVLJEVIĆ SNEŽANA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U SREMSKOJ MITROVICI

3.

 GNJIDIĆ GORAN

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U SREMSKOJ MITROVICI

4.

 JOLIĆ MARICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SREMSKOJ MITROVICI

5.

 RADANOVIĆ NIKOLA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U INĐIJI

6.

 RADULOVIĆ ZAGORKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U RUMI

7.

 ROSIĆ MIODRAG

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SREMSKOJ MITROVICI

8.

 STEVANOVIĆ ZLATICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SREMSKOJ MITROVICI

9.

 ĆULIBRK NADA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U SREMSKOJ MITROVICI

 

Za sudije Osnovnog suda u Sremskoj Mitrovici biraju se:

1.

 BUGARIN OLIVERA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U STAROJ PAZOVI

2.

 DRČA OLIVERA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U INĐIJI

3.

 ĐURĐEVIĆ MIRJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U INĐIJI

4.

 JANKOVIĆ NADA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SREMSKOJ MITROVICI

5.

 JOVANOVIĆ ZORAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U STAROJ PAZOVI

6.

 KLIČKOVIĆ DRAGANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U RUMI

7.

 KNEŽEVIĆ LJILJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U STAROJ PAZOVI

8.

 MANDIĆ DRAGAN

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U SREMSKOJ MITROVICI

9.

 MARKOVIĆ DRAGINJA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SREMSKOJ MITROVICI

10.

 MARČETA LJILJA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U RUMI

11.

 MILKOVIĆ VESNA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U INĐIJI

12.

 MUDRENIĆ NIKOLA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U RUMI

13.

 PETKOVIĆ SLOBODAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U INĐIJI

14.

 PETRIĆ LJUBICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ŠIDU

15.

 POZNANOVIĆ LJUBINKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SREMSKOJ MITROVICI

16.

 POPOVIĆ LJILJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SREMSKOJ MITROVICI

17.

 PUJIĆ DUŠKO

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U RUMI

18.

 RADEKIĆ KORICA ZORICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SREMSKOJ MITROVICI

19.

 RADOSAVLJEVIĆ ALEKSANDRA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SREMSKOJ MITROVICI

20.

 RAĐEVIĆ MILJKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SREMSKOJ MITROVICI

21.

 SAMPOR BOSILJKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U RUMI

22.

 SMAJIĆ NEVENKA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ŠIDU

23.

 SOLAREVIĆ SNEŽANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SREMSKOJ MITROVICI

24.

 TEŠIĆ BILJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SREMSKOJ MITROVICI

25.

 TINTOR DRAGO

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ŠIDU

26.

 TODOROVIĆ NEDELJKO

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U INĐIJI

27.

 TOPALOVIĆ SLAĐANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SREMSKOJ MITROVICI

28.

 FRLETA GORDANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U STAROJ PAZOVI

29.

 CVEJIĆ MILICA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U SREMSKOJ MITROVICI

 

Za sudije Višeg suda u Subotici biraju se:

1.

 BOGOSAVLJEV IVAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SUBOTICI

2.

 KNEŽEVIĆ ANTIĆ NADA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U SUBOTICI

3.

 KOJIĆ GORDANA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U SUBOTICI

4.

 MOLNAR FERENC

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U SUBOTICI

5.

 PEKEZ-KALINIĆ ALEKSANDRA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SUBOTICI

6.

 RADIVOJEV MILENA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SUBOTICI

7.

 RAKIĆ MARIJA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U SUBOTICI

8.

 STOPARIĆ BILJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SUBOTICI

 

Za sudije Osnovnog suda u Subotici biraju se:

1.

 ANIŠUIĆ ADOR MARIA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SUBOTICI

2.

 APRO LASLO

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KANJIŽI

3.

 BAČI LAJOŠ

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KANJIŽI

4.

 BERENJI ERNE

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KANJIŽI

5.

 BOJANIĆ OLGA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SUBOTICI

6.

 BOŠKOV LJILJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SUBOTICI

7.

 VIDANOVIĆ SONJA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SUBOTICI

8.

 VUJOVIĆ PAJOVIĆ JASMINA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SUBOTICI

9.

 GABRIĆ-MALAGURSKI MARIJA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SUBOTICI

10.

 ĐORĐEVIĆ ŽUŽANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SENTI

11.

 ERDEG NAĐ ŽUŽANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KANJIŽI

12.

 ESEŠ VALERIJA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ADI

13.

 ŽIVKOVIĆ TATJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SUBOTICI

14.

 ZELIĆ SVETLANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SUBOTICI

15.

 JOSIĆ-GERGIĆ MELINDA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SUBOTICI

16.

 KNEŽEVIĆ KRSTO

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SUBOTICI

17.

 LAUŠEV-PRĆIĆ NADA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SUBOTICI

18.

 LEČIĆ KORINA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SUBOTICI

19.

 MIJANOVIĆ VERA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SUBOTICI

20.

 MILJKOVIĆ VESNA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SUBOTICI

21.

 NAĐBALI JOŽEF

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SUBOTICI

22.

 PETRIK-POPOVIĆ JELENA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SUBOTICI

23.

 RADONJIĆ SVETLANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SENTI

24.

 SEL ČONKA ILONA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SENTI

25.

 STJEPANOVIĆ VESNA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SUBOTICI

26.

 STOJANČEVIĆ DUŠICA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U BAČKOJ TOPOLI

27.

 TILGER ČILA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U BAČKOJ TOPOLI

28.

 TRAJKOVIĆ TAMARA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SUBOTICI

29.

 TUMBAS ROZALIJA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SUBOTICI

30.

 UŠUMOVIĆ SANJA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U BAČKOJ TOPOLI

31.

 HIREŠ IVAN

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SENTI

32.

 ČOKORILO BOJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SUBOTICI

33.

 ŠOK LAJOŠ

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U SUBOTICI

 

VI

UPRAVNI SUD

 

Za sudije Višeg suda upravnog suda biraju se:

1.

 ANDRIĆ OBRAD

SUDIJA

 VRHOVNOG SUDA SRBIJE

2.

 ARANĐELOVIĆ MIRJANA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

3.

 BOJOVIĆ SLAĐANA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

4.

 GUDURAŠ SUZANA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U NOVOM SADU

5.

 DINIĆ NIKOLA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U NIŠU

6.

 ĐUKANOVIĆ ŽIVANA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

7.

 ĐURANOVIĆ STEVO

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

8.

 ĐURIČIĆ OLGA

SUDIJA

 VRHOVNOG SUDA SRBIJE

9.

 IVANOVIĆ JELENA

SUDIJA

 VRHOVNOG SUDA SRBIJE

10.

 INJAC JADRANKA

SUDIJA

 VRHOVNOG SUDA SRBIJE

11.

 KITANOVIĆ ZORICA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

12.

 MAKSIMOVIĆ LJILJANA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U ŠAPCU

13.

 MARINKOVIĆ DUŠICA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

14.

 MARJANOVIĆ DUŠANKA

SUDIJA

 VRHOVNOG SUDA SRBIJE

15.

 MEDVED TOMISLAV

SUDIJA

 VRHOVNOG SUDA SRBIJE

16.

 MILOJČIĆ NEVENA

SUDIJA

 VRHOVNOG SUDA SRBIJE

17.

 PETROVIĆ LJILJANA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U KRALJEVU

18.

 POPOVIĆ ZOJA

SUDIJA

 VRHOVNOG SUDA SRBIJE

19.

 SIMIĆ DESA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U NIŠU

20.

 SUKNOVIĆ-BOJADžIJA GORDANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KULA

21.

 TAMBURKOVSKI-BAKOVIĆ BILJANA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

22.

 CVETKOVIĆ MIRJANA

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U NOVOM SADU

23.

 DžAKULA GORDANA

SUDIJA

 VRHOVNOG SUDA SRBIJE

24.

 ŠKORIĆ ŽELJKO

SUDIJA

 OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

 

VII

PRIVREDNI APELACIONI SUD

 

Za sudije Privrednog apelacionog suda biraju se:

1.

 AJNŠPILER POPOVIĆ GORDANA

SUDIJA

 VIŠEG TRGOVINSKOG SUDA

2.

 VIDENOVIĆ SLOBODANKA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U ZAJEČARU

3.

 VILDOVIĆ-ŽIVKOVIĆ JELENA

SUDIJA

 VIŠEG TRGOVINSKOG SUDA

4.

 VUKAŠINOVIĆ NEVEN

SUDIJA

 VIŠEG TRGOVINSKOG SUDA

5.

 VUČIĆEVIĆ DRAGOSLAVA

SUDIJA

 VIŠEG TRGOVINSKOG SUDA

6.

 GORAVICA BRANISLAVA

SUDIJA

 VIŠEG TRGOVINSKOG SUDA

7.

 DIMITRIĆ ZLATAN

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U KRALJEVU

8.

 ILIĆ DUŠKA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U ČAČKU

9.

 JANKOVIĆ DRAGOLJUB

SUDIJA

 VIŠEG TRGOVINSKOG SUDA

10.

 JOVANOVIĆ ĐORĐE

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U KRALJEVU

11.

 LAKIĆEVIĆ MILICA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

12.

 LEKIĆ LJILJANA

SUDIJA

 VIŠEG TRGOVINSKOG SUDA

13.

 MARKOVIĆ NEBOJŠA

SUDIJA

 VIŠEG TRGOVINSKOG SUDA

14.

 MATKOVIĆ SMILJKA

SUDIJA

 VIŠEG TRGOVINSKOG SUDA

15.

 MATKOVIĆ STEFANOVIĆ TATJANA

SUDIJA

 VIŠEG TRGOVINSKOG SUDA

16.

 MILOVANOVIĆ TRAILOVIĆ MILICA

SUDIJA

 VIŠEG TRGOVINSKOG SUDA

17.

 MILJUŠ MARTINOVIĆ BOJANA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U PANČEVU

18.

 MINIĆ RADMILA

SUDIJA

 VIŠEG TRGOVINSKOG SUDA

19.

 NIKOLIĆ MIROSLAV

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U PANČEVU

20.

 NOVČIĆ SNEŽANA

SUDIJA

 VIŠEG TRGOVINSKOG SUDA

21.

 PAVLOVIĆ IVANA

SUDIJA

 VIŠEG TRGOVINSKOG SUDA

22.

 SAVIĆ GORAN

SUDIJA

 VIŠEG TRGOVINSKOG SUDA

23.

 STAMENKOVIĆ JASMINA

SUDIJA

 VIŠEG TRGOVINSKOG SUDA

24.

 STANIĆ BRANKO

SUDIJA

 VIŠEG TRGOVINSKOG SUDA

25.

 TOMIĆ MARINA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

 

VIII

PRIVREDNI SUDOVI

 

Za sudije Privrednog suda u Beogradu biraju se:

1.

 ARANĐELOVIĆ GORDANA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

2.

 BANJALUČKIĆ RUŽICA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

3.

 BRATIĆ LEJLA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

4.

 BROZOVIĆ JASNA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

5.

 VLAISAVLJEVIĆ TATJANA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

6.

 VUKOVIĆ LJILJANA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

7.

 VULEVIĆ VESNA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

8.

 DOBRIJEVIĆ JADRANKA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

9.

 DRAGOVIĆ DRAGAN

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

10.

 ĐORĐEVIĆ MILA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

11.

 ŽIVKOVIĆ MAJA

SUDIJA

 DRUGOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

12.

 IKONIĆ MILIVOJE

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

13.

 JOVANOVIĆ JELENA

SUDIJA

 ČETVRTOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

14.

 JOVANOVIĆ MIRJANA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

15.

 JOKANOVIĆ VLADIMIR

SUDIJA

 ČETVRTOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

16.

 KASTRATOVIĆ MIRA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

17.

 KESEROVIĆ MIRJANA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

18.

 KOVAČEVIĆ DRAGANA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

19.

 MEANDžIJA BRANKICA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

20.

 MILIĆEVIĆ LEPOSAVA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

21.

 MILOVANOVIĆ LJILJANA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

22.

 MISAILOVIĆ MILEVA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

23.

 MUJAGIĆ LJILJANA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

24.

 PAVLOVIĆ – GLAVONIĆ LJILJANA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

25.

 PEJIĆ-KORDIĆ NATALIJA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

26.

 PETROVIĆ MARIJA ELIZABETA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

27.

 POPOVIĆ ALEKSANDRA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

28.

 RATKOVIĆ GORDANA

SUDIJA

 ČETVRTOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

29.

 STANOJEVIĆ JASMINA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

30.

 SUBOTIĆ BILJANA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

31.

 SUBOTIĆ LJILJANA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

32.

 TEŠIĆ VERA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

33.

 TODOROVIĆ VESNA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

34.

 TRNINIĆ MIRJANA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

35.

 TUCAKOV ZORICA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

36.

 ĆALIĆ LJILJANA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

37.

 ČEBEDžIĆ-TORBICA VESNA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

 

Za sudije Privrednog suda u Valjevu biraju se:

1.

 VULETIĆ RADA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U VALJEVU

2.

 ŽIVKOVIĆ MILENA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U VALJEVU

3.

 IGIĆ - MATIĆ JASMINA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U VALJEVU

4.

 JEVTIĆ DRAGOMIR

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U VALJEVU

5.

 NIKOLIĆ ACA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U VALJEVU

6.

 PANTIĆ BORUKA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U VALJEVU

7.

 PETROVIĆ DESANKA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U VALJEVU

8.

 TIMOTIĆ SREĆKO

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U VALJEVU

 

Za sudije Privrednog suda u Zaječaru biraju se:

1.

 GOLUBOVIĆ BOŽIDAR

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U ZAJEČARU

2.

 KRSTIĆ GORAN

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U ZAJEČARU

3.

 POPOVIĆ JASMINA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U ZAJEČARU

4.

 RADOSAVLJEVIĆ MIODRAG

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U KNJAŽEVCU

5.

 STEVANOVIĆ MILENA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U ZAJEČARU

 

Za sudije Privrednog suda u Zrenjaninu biraju se:

1.

 BAKOVIĆ JELICA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U ZRENJANINU

2.

 KOCIĆ GORDANA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U ZRENJANINU

3.

 PALINKAŠ MIRJANA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U ZRENJANINU

4.

 RADOJČIĆ RADOMIR

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U ZRENJANINU

5.

 STOILJKOVSKI ALEKSANDAR

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U ZRENJANINU

 

Za sudije Privrednog suda u Kragujevcu biraju se:

1.

 DOBRIVOJEVIĆ VUKICA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU

2.

 ĐURIĆ RADOVAN

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU

3.

 ZEČEVIĆ DEJANA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU

4.

 JOVOVIĆ BRANISLAV

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU

5.

 MARIĆ DANIJELA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU

6.

 OBRADOVIĆ RADISAV

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU

 

Za sudije Privrednog suda u Kraljevu biraju se:

1.

 BAKŠUNOVIĆ MILENA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U KRALJEVU

2.

 GOČANIN MILEVA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U KRALJEVU

3.

 ĐORĐEVIĆ SONJA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U ČAČKU

4.

 PLANJANIN ZORAN

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U KRALJEVU

5.

 RADOVANOVIĆ MILJKICA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U KRALJEVU

6.

 STOJKOVIĆ SUZANA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U KRALJEVU

 

Za sudije Privrednog suda u Leskovcu biraju se:

1.

 ALEKSIĆ RADMILA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VRANJU

2.

 DENIĆ ZORAN

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U LESKOVCU

3.

 ILIĆ MIROSLAV

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VLASOTINCU

4.

 MARKOVIĆ STANIMIR

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U LESKOVCU

5.

 MITIĆ ĆIRA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U VRANJU

6.

 NIKOLIĆ NOVICA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U LESKOVCU

7.

 STOJANOVIĆ NADEŽDA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U LESKOVCU

 

Za sudije Privrednog suda u Nišu biraju se:

1.

 BOGDANOVIĆ SPOMENKA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U NIŠU

2.

 ILIĆ SNEŽANA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U NIŠU

3.

 JOVANOVIĆ OLIVERA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U NIŠU

4.

 MITROVIĆ VOJKAN

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U NIŠU

5.

 STOŠIĆ ZORICA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U NIŠU

6.

 TASIĆ MOMIR

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U NIŠU

 

Za sudije Privrednog suda u Novom Sadu biraju se:

1.

 VOJNOVIĆ-JOVANOVIĆ GORDANA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U NOVOM SADU

2.

 GLAVAŠEVIĆ KATICA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U NOVOM SADU

3.

 KADRIJA HABILJ

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

4.

 KUZMANOVIĆ STOJA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U NOVOM SADU

5.

 KURTEK VLADISLAV

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U SUBOTICI

6.

 NASTIĆ VLADIMIR

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

7.

 RISTIĆ GORDANA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U NOVOM SADU

8.

 SREMČEV SLOBODAN

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U NOVOM SADU

9.

 TIŠMA-MILOŠEVSKI NATALIJA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U NOVOM SADU

10.

 CREVAR GORAN

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U NOVOM SADU

 

Za sudije Privrednog suda u Pančevu biraju se:

1.

 DENČIĆ BJELANOVIĆ SVETLANA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U PANČEVU

2.

 JANČIĆ SPERANCA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U PANČEVU

3.

 KANAČKI ZLATI BORU

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U PANČEVU

4.

 UNČEVIĆ NENAD

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U PANČEVU

 

Za sudije Privrednog suda u Požarevcu biraju se:

1.

 ŽIVKOVIĆ TOMISLAV

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U POŽAREVCU

2.

 KARAKLAJIĆ ZVEZDANA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U POŽAREVCU

3.

 NEDELJKOVIĆ SINIŠA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U POŽAREVCU

4.

 RADISAVLJEVIĆ RADMILA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U POŽAREVCU

5.

 SIMIĆ VEROSLAVA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U POŽAREVCU

 

Za sudije Privrednog suda u Sremskoj Mitrovici biraju se:

1.

 GAČIĆ PETKOVIĆ DRAGICA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U SREMSKOJ MITROVICI

2.

 POPOVIĆ KATICA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U SREMSKOJ MITROVICI

3.

 SAVIĆ DRAGANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U INĐIJI

4.

 TEŠANOVIĆ GINA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U SREMSKOJ MITROVICI

 

Za sudije Privrednog suda u Somboru biraju se:

1.

 MILOJIČIĆ KATARINA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U SOMBORU

2.

 PANJKOVIĆ MILJENOVIĆ OLIVERA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U SOMBORU

3.

 POZDER ALEKSANDRA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U SOMBORUU

4.

 RAJIĆ BOŽIDARKA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U SOMBORU

 

Za sudije Privrednog suda u Subotici biraju se:

1.

 ANIŠUIĆ ANDREA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U SUBOTICI

2.

 VARGA ALMAŠI ILMA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U SUBOTICI

3.

 MARKI BIN ANA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U SUBOTICI

4.

 STAJIĆ ILONA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U SUBOTICI

5.

 ČELJUSKA IVAN

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U SUBOTICI

 

Za sudije Privrednog suda u Užicu biraju se:

1.

 BJELANOVIĆ BRATISLAV

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U UŽICU

2.

 BRAJOVIĆ ZORICA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U UŽICU

3.

 JOKIĆ DRAGANA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U UŽICU

4.

 MILOVIĆ MANOJLE

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U UŽICU

5.

 MIĆOVIĆ MILJKO

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ARILJU

6.

 OBUĆINA JASMINKA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U UŽICU

 

Za sudije Privrednog suda u Čačku biraju se:

1.

 ADžEMOVIĆ MARIJA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U ČAČKU

2.

 MAJSTOROVIĆ DANKA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U ČAČKU

3.

 MILIVOJČEVIĆ ZORICA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U ČAČKU

4.

 ĆOJBAŠIĆ DEJAN

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U ČAČKU

5.

 UROŠEVIĆ DRAGICA

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U ČAČKU

 

XI

VIŠI PREKRŠAJNI SUD

 

Za sudije Višeg prekršajnog suda biraju se:

1.

 JAKŠIĆ BLAGOJE

SUDIJA

 PRVOG OPŠTIINSKOG SUDA U BEOGRADU

2.

 MILOSAVLJEVIĆ ZORICA

SUDIJA

 TREĆEG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

3.

 NOVAKOVIĆ ŽIVA

SUDIJA

 TREĆEG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

 

XI

PREKRŠAJNI SUDOVI

 

Za sudiju Prekršajnog suda u Kragujevcu bira se:

1.

 JOVANOVIĆ MILAN

SUDIJA

 TRGOVINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU

 

Za sudiju Prekršajnog suda u Subotici bira se:

1.

 VILAGOŠ MARIJIĆ ANDREA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U BAČKOJ TOPOLI

Za sudiju Prekršajnog suda u Čačku bira se:

1.

 ANĐELIĆ LJILJANA

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U ČAČKU

Za sudiju Prekršajnog suda u Šapcu bira se:

1.

 STANČETIĆ SVETOZAR

SUDIJA

 OPŠTINSKOG SUDA U BOGATIĆU

 

XII

Izabrane sudije stupaju na funkciju 1. januara 2010. godine.

 

XIII

Ovu odluku objaviti u ,,Službenom glasniku Republike Srbije”

Broj: 06-00-0034/2009-01

 

 

 

U Beogradu, 16. decembra 2009.godine

PREDSEDNIK VISOKOG SAVETA SUDSTVA

Nata Mesarović

Pročitajte i povezane tekstove:

No documents found.

No documents found.

No documents found.

No documents found.

Objavljeno: 17.12.2009.





Da li imate komentar?

  • Obavezna polja su označena zvezdicom *.
If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
 
Bahtija Krujezi
Ukupno: 1
Komentar
borba protiv korupcije
Komentar #1 objavljen : Sun February 03, 2013, 21:00:35
Imam vodim borbu protiv organizovanog kriminala i korupciju i pored dokaza ,advokat Predrag Basaric ai njemu slicni haraju Pancevom i sudom .MOLIM DA NEKO PREISPITA RAD POMENUTOG ADVOKATA SVI SE U SUDU TRESU OD NJEGA KO JE ON DA LAZE I DA OSTECUJE DRUGE I DA NEBUDE KAZNJEN.

INTERMEX ONLINE
KLIKNITE da se ulogujete!


NAJNOVIJE VESTI IZ MEDIJA
KALKULATORI KAMATA
Izračunajte kamatu
KALENDAR PRAZNIKA

Uvećajte kalendar >

ONLINE TEHNIČKA PODRŠKA
INTERMEX NEWSLETTER

Propisi i teme iz oblasti prava - mailing listaUkoliko želite da budete redovno obaveštavani o aktuelnim propisima, temama iz oblasti prava, novim izdanjima i proizvodima Intermexa prijavite se na mailing listu.

Vaša email adresa:

Prijava Odjava  
REGISTAR PROPISA

FINANSIJE

BESPLATNI PROPISI
Službeni glasnik RS
Grad Beograd
Službeni glasnik RS (Međ. ugovori)
Stari propisi
PRAVNI INFORMATOR
BILI SMO PRISUTNI

Savetovanja na kojima smo učestvovali
kao generalni pokrovitelj ili sponzor
(izaberite godinu)